Anmynor

Anmynor, Theryon Wars tasarımcısı İspanyol Blend tarafından yaratılan bir eğlencedir. Anmynor Beta 12 Aralık 2011’de başlıyor.

Şu anda Anmynor Beta Kodlarını kazanabileceğiniz EntropiaPlanets.com’da bir sorun var: Anmynor Beta – Kaçan Golemler Şimdiye kadar hiç kimsenin Tarih’ten geçemeyeceği bir dönemde, uzun zamandan beri büyü, doğadan yükseldi ve eşsiz varlığı tamamen vahşiydi.

Anmynor Oyunu

Bu karakteristik devlet, büyüyü kontrol eden şeylerin normal talebi üzerine insana karışana ve kuvvetleri ile ilgili farklı yollar keşfedinceye kadar tutuldu. Eski içeriden bilgi edinen gerçekleri saklayan kimyager patronları, anlayışlı ve geri çevrilmiş yaratıklar, gücü ve bilgiyi tedavi etmesi ve büyü oluşturması beklenen olağanüstü mülk sahipleri idi.

Karmaşık büyüler, rünler, büyü ve güçleri pekiştirecek kabiliyetsiz ve şaşkın taşlarla, kimlerin kaç gizem bulacağını gizleyerek yapıcılardı. Enchantment, rünler, başlangıcın başlangıcına doğru büyü ve insanlık için zenginliklerin yayılmasıydı; kısa sürede, dünya kaderini değiştiren hizipler, kasaba ve gelişmeler arasındaki kavgaların nedeni haline gelmeye başladı. Dünya çapındaki bir savaşın patlaması, dünyayı ezdi ve insanlığı sert bir şekilde bastırdı, ancak günün sonunda büyüte bulunan çatışan kasabalara misilleme yapılmasına olan özlemi yerine getirmedi;

Anmynor Savaşları

Günün sonunda, adam büyü özel avantajı için kullandı ve büyü yaratıklarının rünlerle çalışmasını, efendilerinin beyinleri tarafından kontrol edilen inanılmaz ve muhteşem güçlerle gerçekleştirdi.

Bu dakikadan itibaren insandan ziyade savaştılar. İnsanlığın yok edilmesini hafifletmek için belirli bir nihai hedefi olan bu kavgalar savaş için yapılan tarikat, tarlalar büyüsü ile meydana gelecekti.

Bu günlerde buluşmalar devam ediyor; Bölgesel ve ustalık noktaları çok fazla hafızada. Golemler, doruklarının yerine getirilmesi için nihai hedefini akılda tutarak efendilerinin istekleri doğrultusunda kararlılıkla savaşmaktadırlar.

Kale tonozu ayrıldı ve gökyüzü gölgeleme ile süslendi. O gün, eski kimyacılar, büyü, doğada kayıtsız şartsız akın ettiğini buldu … belki de çok kayıtsız şartsız.

Eski Simyayla İlgili Özetten Elde Edilen Yazılar Çevremizdeki her şey maddedir ve her madde parçalardan oluşur: toprak, ateş, su ve hava. Eskimiş kimyagerler bileşenleri rünlere nasıl sağlamlaştıracağını ve enerjilerini nasıl giydireceğini buldular. Gerçekte başka bir unsur var. Kapalı olan her şeyde yaşar. Karanlığın bileşeni. Onsuz, her şey kaybolmuştur.

“… asla sigarasız iki kısıtlı koşuna katılmaya teşebbüs etmeyin, sonuçlar yıkılabilir.” – Simyanın Temel Prensipleri. Alchemy’nin Yeni Özeti Her rün zıt bileşenleri ve ilişkili bileşenleri vardır. Bu bağlantıyı anlamak, herhangi bir savaş sistemi için hayati önem taşır; bu, düşmanlarınıza kaldıraç veya zarar verecektir. Kusursuz bir baş tutun. Hedefinize odaklanın. Tam da o noktada, yaratılışınızın yolunu anlayacaksınız. ” – İnisiyelerin Adresi. Ace Alchemist Khalan Bir özlem Yüksek Lisans Simyacığı olarak, goleminize yeni karışımlar ve dolayısıyla yeni bileşenler hazırlayan çok sayıdaki rünleri sağlayabilirsiniz. Buz, duman, buhar, çamur, plazma, magma, kum bileşenleri yakın zamanda birkaç vakadır.

Olabildiğince olun, ne seçerseniz dikkatli olun. Rünlerin son derece kârlıdır ve istismar felakete neden olabilir. “Runes almak basit bir işlem değil, büyüyü bütünleştiren spekülatif kimya akıl sakinleştiriliyor ve montaj için kullanılan malzemenin maliyeti yüksek.” – Simyanın Temel Prensipleri. Alchemy’nin Yeni Özeti Temel Eleman Golemleri “… sayısız ruh kaybedildi, hayatın önemi yoktu.” – Son Büyük Savaşın Kroniği Son Büyük Savaştan sonra, as kimyagerleri, dünyevi özelliklerin nesnelere nasıl atanacağını bulmuşlardır.

Bu sistemleri inşa ederken, tüm materyallerin büyü benzer şekilde tepki vermediğini keşfettiler. Elemental Yayları kuşatan taşların özellikle açık olduğu görülmüştür.

Kristalin mineral, esas büyü kuyusu kaynaklı mağazalardan yoğun miktarlarda toplandı. Deneyler, mükemmel sertlik, etkili kontrol, anormal derecede hafif ve yığılmayı kabul eder, yapay zırhların gereksinimlerini karşılar (herhangi bir zorluk çekmeden hafif bir kılıç veya önemli savaş poundu taşır) ve son olarak da Doğal büyü.

Sonunda bu, savaş bölgelerinde mücadele edebilen bir insansı canavar yaratmaya itti. Hiç soğuk, iştah ve acı hissetmiyorum. Cesur ve zor. As kimyagerleri Golem’leri daha fazla anlamsız katliamdan uzak durmaya itti. O zamandan beri, bütün soru, ana silah olan golemleri kullanarak kavga alanlarına yerleşecekti.

Kristal Golem

Elemental Yayların yakınında yüzeyleyen kristalin mineral tarafından oluşturulmuş olan Crystal Golem, Elementlerin herhangi birine hala bağlanmadan, saf zenginleştirmenin vazgeçilmez bir parçasıdır.

Herhangi bir büyüden olağanüstü derecede sıyrılmadığı gerçeğine rağmen, genel direnişi ve esnekliği diğer bazı Golem’le yüzleşmesine izin verir.

Yeni ve çeşitli Golem’ler elde etmek için belirli bir amaçla rünleri uygulamak için Crystal Golems’e sahip olma, bu çizgileri Alquemistlerin deneyimlerini başlatmaları için temel ham maddeye dönüştürme önemlidir. Kapasiteler Meç Tokatlamak İmperativeness Değerli taş Spikes Dünya Golem İnanılmaz bir direnişle ve kavga etmeye hazır bir tahrik ile, Earth Golem kendisini engellenmiş bir burç gibi yükselterek. Silex gibi keskin ve taş gibi sert olan bu Golem, düşmanlarını kollarının enerjisiyle parçalayabilir ve çarpıcı etkileri yok ederek Dünya’nın çevresini sallayabilir; kaba yapısı ise saç dökülmeden saldırıların taşmasına neden olur.

 Kompleks tamirci çerçevelerindeki sıvı, Alquemistlerin egemenliğinin sonucunda Su Golem, ortaklarının hayatta kalması için kritik önem kazanıyor ve savaşların gidişatını değiştiren en meraklı Golemler arasında çarpıcı bir özellik taşıyor. Düşmanlarını bastırmak ve ortaklarına, boyutlarının belirsiz olduğu yumuşaklığı kazandırmak için uygun olan, cesaretlerini sürdüren vazgeçilmez akışın etkisiyle kapasiteleri iyileştirmek bu önemli Golem’in birincil kapasitesine karar verenlerdir.

Kapasiteler Kaymayı önleme Hydric Şifa Hayat akışı Akuak Fırlatma Ateş Golem  Hayat ateşi, Ateş Elemanı Golem‘i talep ettiğinde en şaşırtıcı önemini düşünüyor.

Olabileceği kadarıyla, kapsayan bir hayatın geçersiz kılınması, İtfaiyye Golem’in başlangıcına dönüşüyor; ateş Golem, kimsenin yakın yürekliliğini tüketen parçaların etkisiyle yakın bir düşmana bulaştıramıyor … bu öfkenin tamamını öfkelendirdiği zaman hiçbir şeyi o kadar etkilemiyor Fişeklerinin enerjisini kayıpları merkezileştirmeye yüreklendiriyor.

Golems çiftleri, Ateş Golem tarafından teşvik edilen karavanlar taşımadan Anmynor’da vazgeçebilirler. Kapasiteler Kömür Yanan Halo Yağışlı Yağış Patlamak The Air Golem  Air Golem’in açık narinliği Golem’in hareket ettirdiği anda hızla yok oluyor.

Air Golem saldırıları yönlendirebilir ya da düşmanlarını itaatkâr bir unsurdan dolayı beğenilmeyen bir ciddiyetle bastırabilir. Fırtınalar ve taslaklar şekillendiren bu Golems, savaşın akışını rüzgarın hızı ile değiştirebilir, düşmanlarının bir oyuncak gibi davranıp ortaklarla savaş alanında eleştirel olumlu koşullar verir.

Kapasiteler Tropikal fırtına Zarafet Fırtına Kasırga The Darkness Golem Karanlık Golem‘in enerjisini elde ettiği topraklar, yaşamın ve ışığın yokluğundan oluşan bir Elemanla doldurulur; kararsızlık, geçme ve karışıklık.

Bu adamlar daha eskilere dayanan enerjiler, bu Golem‘e olağanüstü kapasiteleri geçmiş mantığına getirirler, pratik tecrübeye sahiplerdi ve düşmanlarının kapasitelerini düşürüyorlardı. Karanlık Golem‘in döndüğü noktaya gelene kadar dize hoş geldiniz demektir.

Su Arena Anmynor

Su Arenası, şiddetli su parçalayarak ezilmiş loş bir dünyadır. Bu ıssız bir yer, acımasız bir fırtına tarafından sıkışan hoş olmayan bir okyanus tarafından kuşatılmıştır. Savaşları Anmynor oyuncuları için istikrarlı bir test yapacak olan okyanusun kısır hareketi üzerinde tehlikeli blöfler sürekli ilerleme gösteren bir yer.

Hava Arena Anmynor

 Air Arena, ıssız, karanlık bir alan, kasırgaların ve deniz yıpranmalarının savaşın bir kısmını tehlikenin gerçek ortakları olarak dahil ettiği bir ülkedir. Bu Arena, benzerleri tehlikeli sokaklarda gösteriliyor çünkü çürük büyü, eski yıkımlardaki gelişmeleri etkileyerek her yerinde göze çarpmamayı ve her zaman kavgalarla uğraşmaya devam etmeyi hedefliyor.

Yangın Arena Anmynor

 Yangın Arena, alarm veren magma kontrolü ile temsil edilir; ölü bir alan, magma emisyonları ve bu alanın her bitini kırmızı ve karanlıkta gizleyen tehlikeli gazlar. Bu tehdit altında olan bölgede, Golems’teki en korkunç kavgalar ortaya çıkacak ve burada her biri tükenmekte olan korkunç toprakları yerden fethedecektir. Eski huzurevlerin kalıntıları, bir zamanlar bu korkunç noktada kalan şeyi inceler.

Earth Arena Anmynor

Earth Arena, boğucu çocuğun ve su eksikliğinin sürüş parçalarını üstlendiği sonsuz düzenli alanın üzerine yayılır. Toprakların geliştiği yerden diken diken kemiklerin bulunduğu kuru topraklar, düzenlenmesi zor, ağaçların önemsiz süslemeler değil, zorunlu bir stratejik hesap savaşı haline dönüştüğü başkaları ile birleşti. Dolayısıyla, benzersiz yapılar, Anmynor kavgalarında stratejik olarak müdahale eden manzara lekeleyecek.

Hazensa Arena Anmynor

Darkness Arena, belirli bir alanın bulunmayan, doldurulmamış, belirsiz bir evrende bulunmaktadır. Dünyanın, orada kalmış olan herşeyi sızdıran çok uzun süre iyi kaynamış olduğu bir yer. Şekilleri hiçbir gerekçe ile uyumlu olan donuk, kasvetli bir topraktır ve topraklarda sahte yapılar ve yapılar ile öngörülemeyen bir şekilde yükselir, yalnızca bu incinmiş dünyada güvenilirdir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.