Angry Birds Epic

Angry Birds Epic

Angry Birds Epic

Chimera Entertainment tarafından yaratılan ve Rovio Entertainment tarafından dağıtılan Angry Birds düzenlemesinin dokuzuncu bölümü olan, takma oyunculuk varsayılabilen bir bilgisayar oyunudur. Eğlence, 12 Mart 2014’te ilan edildi ve dönüşe dayalı savaşı ve yaratma çerçevesini vurguladı. Bu saptırma 17 Mart tarihinde Avustralya, Yeni Zelanda ve Kanada Uygulama Mağazası’nda hassaslaştırıldı ve dünya çapında 12 Haziran 2014 tarihinde taburcu edildi.İos oyunlar ve Android oyunlar kategorisinde bu platforma yer alır.

Hikaye, Çalıntı yumurtaları Domuzlar tarafından iyileşmeye çalışılan ve Kırmızı renkte oynayan oyuncu ile başlar. Oyuncular ilerledikçe, Angry Birds Epic dünyasındaki yeni uçan canlılar, Chuck, Matilda, Bomba ve Blues (Jay, Jim ve Jake) de dahil olmak üzere listeye ekleniyor.

 Oyuncular domuzlarına karşı farklı dövüşlerde, üç kanatlı yaratıkyı kendi listesinden toplamakla yükümlüdürler. Furious Birds Epic, şimdiki Angry Birds evrende yaşayan karakterleriyle Piggy Adası’na kararlı. Domuzlar ve kanatlı yaratıklar, eğlence bölümündeki farklı parçalara gidiyorlar.

Saptırma oyunu Angry Birds Epic

Bir oyuncu bir seviye seçtiğinde hangi seviyede olursa olsun, seviyeye bağlı olarak 3 kanatlı kadar alabilir. Karakterleri seçip oyun oynamaya basladıktan sonra, düşman domuzlar bir sahneye çıkıyor. Savaşlar tipik olabilir, muhaliflerin seleflerini veya amirlerin savaşlarını içerir. Saldırıya girmek için, oyuncular uçan bir yaratıktan bir domuza atarlar. İsteğe bağlı bir uzmanlığı kullanmak (çoğunlukla koruma çeşitleri için), oyuncu yeni başlamaktan vazgeçirir.

Oyuncu, uçan bir canlıyı başka bir kanatlı hayvana sürüklediğinde, tüylü canlının isteğe bağlı kabiliyeti diğer kanatlı hayvan tarafından kazanılır. Bir karakter (kanatlı yaratık ya da domuz) zarar verirse ekranın tabanında bir “Seethe Chili” işaretçisi kaybolur.

Dolu olduğunda, oyuncular “püskürtme” kapasitesini kullanmak için kanatlı bir canavara atabilirler, ancak güveçleri belirli bir oranda tüketebilecek birkaç domuz bulunur. Bir kavgayı tamamladıktan sonra, oyuncular bu savaşta infaz koşuluyla koalisyon kurarak üç yıldız kazanabilirler. Daha fazla yıldız, oyuncuların mücadeleyi kazanmak için ödüllendirdiği daha fazla varlık gösterir.

Parlak Şanslı Paralar nadirdir ve bazı sınıfları satın alırlar, Golden Pig Makinesi’ni açarlar, Mighty Kartal ve kriz sarflarını dövüşürken çalıştırırlar. Altın Pig’i çeşitli seviyelerde çapraz olarak ortadan kaldırarak, uygulama içi satın almalar yoluyla artırarak kazanabilirsiniz.

Angry Birds Epic oyunu
Angry Birds Epic Mmorgonline

Sistem yaratma Angry Birds Epic

Karakter savaşta ne olursa olsun oyuncular silah hazırlayabilir, anı çekebilir ve sarf malzemelerini hazırlayabilir. Bunlar, “Snoutling” adı verilen nakit para ile harcama yaparak ve anahatları, kapasiteleri ve materyalleri birleştirerek elde edilir. Bunlar domuzları yenerek, hazine sandığı açarak ve dövüşleri bitirerek kazanılır. Oyuncunun herhangi bir şeyi sanat yaptığı veya harmanladığı herhangi bir noktada, miktar (İksirler), zarar (Silahlar) veya refah artışı (gündelik şeyler) sıfırdan üçe kadar keyfi bir sayı ile genişletilir.

Angry Birds Epic  Multiplayer

 Aralık 2014’te Angry Birds Epic, çok oyunculu bir moda sahip olmak için yenilenmiştir. Oyuncu Arena’da epik şeyleri en iyi oyunculara layık gören sınıflar vardır.  Farklı seviyeler vardır ve en dikkate değer olanı Elmas seviyesidir.

 Oyun çıkış tarihi :06/12/14

Angry Birds Epic Etkinlikler  Mmorgonline

Mmorgonline’de Eğlence zaman zaman, istisnai karakterler, saptırma oyunları ve ödüller de dahil olmak üzere kısıtlı zaman olaylarını boşaltıyor. Eylül ayında olduğu gibi, birkaç işyerinde farklı kuruluşlardan gelen karakterler vurgulandı. Hedgehog Sonic Dash olayı vardı. Oyuncu ilk kez olaya başladığında, kısa bir toka görünür.

Kanatlı yaratıklar Sonic’in Dr. Eggman tarafından yakalandığı Sonic dünyasına girişi ile sıçrar.Birkaç seviyeden sonra, Sonic kanatlı yaratıklar tarafından korunur ve olayda onunla oynayabilirsiniz. Oyuncu, vesilesiyle (örneğin, çalar) belirli makaleleri elde edebilme şansında, Chuck için kısıtlayıcı bir sınıf açılacaktır. Illusionist olarak bilinir ve onu takarken Chuck Sonic’in hamlelerinden yararlanabilir. Olabilirse, Sonic gibi hiç olmayın, Illusionist Piggy Adası’nda ve Sonic Dünyasında kullanılabilir. Sonic Dünyasında hiçbir domuz yoktur. Aksine, Sonic’in evrenden Badnik vardır.

Angry Birds Epic‘in oyunu, ilk Angry Birds Oyununu andırıyor; onları fırlatmak yerine, onları kontrol etme fırsatı buluyorsunuz. Her halükarda, çeşitli Angry Birds Oyunlarına benzer şekilde, Rovio mekanikçilerin basitliklerini devam ettirdi. Saldırı yapmak için, topunuz mahkemede olduğu zaman, dönüşü henüz kullanılmayan bir Kuştan temel olarak bir Domuza sürükleyin (sürükleyin).

Kendisine olan yardımcı kabiliyetini kullanmak için bir yavruya dokunun (uçan yaratık ve tüy yaratıklarının sınıflarına göre dalgalanır) veya bir kuşu (dönüşte henüz kullanılmamış olsa da) diğer uçan araçtaki isteğe bağlı uzmanlığını kullanmak için eşe atın (sürükleyin) Yaratık Dövüşürken, altında Rage Chili adı verilen fasulye yahni biber, birisinin (kümes hayvanı veya domuz) saldırıya uğradığı veya zarar gördüğü her noktada yavaş yavaş doldurulur. Ne zaman dolduğunda, dönüşü henüz kullanılmayan ya da yoğunluk kapasitesini (örneğin Numbing Poison, vb.)

Göndermek için onu kullanan bir etkiye sahip olmayan bir yeni kuşa atılabilir. Temel ve yardımcı yetenekler, oyuncu yeni doğanların sınıfını değiştirdiğinde değişecektir. Daha da önemlisi, daha fazla sınıf kazandırmak, isteğe bağlı bir uzmanlığın etkisinde olabilecek tüylü canlıların sayısını artırır. Üç yıldızlı çerçeve henüz mevcut değil, oyunda eğlence, oyunun ortasında oyuncu skorunu göstermeyecektir. Rovio, yıldızların miktarının, “servet çarkı” vasıtasıyla oyuncağa verilecek oyukların yaratılması ve fermente edilmesi miktarı ile aynı şekilde konuşması nedeniyle üçlü seviyeleri daha da vazgeçilmez hale getirmiştir; Olağanüstü Avenger sınıfını elde etmek için 490 yıldız toplamak lazım.

Android oyunlar İos oyunlar Macera Mmorpg