Angels online

Angels Online veya Melek Online  oynamak için izin verilen bir PC ve PlayJet 3 2D çok oyunculu online, Tayvan’da ve Q Entertainment tarafından dağıtılan bir oyun formatıdır.

Angels Online Oyunu

Mmorpg oyunlar içerisinde Windows formu Haziran 2006’da Tayvan’da taburcu edildi. Eğlence alanının bir Japon varyantı Aralık 2006’da taburcu edildi. PlayStation 3 yorumlaması 25 Eylül 2008’de Japon PlayStation Store’da yapıldı. Benzerini indirip kullanmasına izin verildi PC başına iş ortağı olarak ödeme başına maliyet modeli.

Hikayesi Angels Online

 Mmorpg oyunlar angels online uzun zaman önce, baş melek habercisi Lucifer, genç bir bayanla umutsuz bir şekilde şaşkına döndü. Ne yazık ki o başka bir kutsalı elçiye olan sevgiyle değindi. Lucifer p sişesini kaybetti ve iki canımı sürekli olarak izole etmek için belirli bir amaçla onu çiy ve oğlu ışığa dönüştürdü. Bir noktada ya da başka bir yerde isyan edileceğini bilen bir silahsız kuvvet biriktirdi ve Jüpiter’in yönetimini atmaya çalıştı. Olabildiğince olursa o ve destekçileri fizzledildi ve Cehenneme sürüldüler. O zamana kadar olduğu gibi, intikamını hazırlıyordu. Halen kurnaz güçlü yönlerini genişletiyor ve Eden’in Bahçesini yıkmak için tek nedeni olan kampı hazırlayan kötü bir varlık var. Bu çizgide, orada bulunan Küçük Melekler’in büyük kısmı, istisnai hazırlıkları benimsemiş ve savaşın Eden’de başlatılabilmesi için Dünya’ya sıçramıştı.

Angels-Online
Angels-Online

Eden’in bulunduğu bölge, Aurora, Çelik, Gölge ve Canavar gruplarına ev sahipliği yapan dört alanı içeriyor. Her birinin kendi enerji koltuğu vardır. Aurora City sahil şeridi ile zengin bir ova arasında kalır. Alanından dolayı, özel kişiler tarafından işkence gördü, bu nedenle Lord, onları cehenneme çevirmek için cesur şairlerle bağlantı kurmayı seçti. Press Castle, ıssız bir izi aşıyor.

Bitişik dağlarda bulunan madenlerden çıkarılan varlıklar ekonomisini artıyor ve yüzlerce yıl süren çekingen bir rakibe karşı savaşını sürdürüyor. Dark City kiracıları son derece yetenekli ekskavatörlerdir, ustalıkları önemli mağaraların ortaya çıktığı dönemlerde keskinleşir. Şu anda, gizli bir açılımdan endişe ediyorlar. Doğum yeri, tıpkı genişlediği derinlik gibi belirsizdir. Breeze Jungle sakinleri evlerine tapıyorlar ve yoğun goliath’lar tarafından saldırıya uğramak istemiyorlardı.

İş Sistemi Angels Online’da 14 sınıf erişilebilir.

Her biri, seviye 210’da maksimize eden yeteneklerle altı benzersiz kabiliyeti vardır. Sınıfların her biri eşlik eden çerçevelerden biri olan – Dövüş, Sihir veya Üretim içine bölünmüştür. Oyuncular aynı şekilde Beceri Melekleri ile konuşarak yeteneklerini değiştirebilirler (kesin muafiyetler vardır). Bu akımdan dolayı, herkesin karakteri olağanüstü olabilir. Yeteneği değiştirmeden önce düşünülmesi gereken ana şey, yeteneklerin koordine etme şekli olmasıdır.

Eğlence, olağanüstü iki katlı bir sınıf ve yetenek çerçevesine sahiptir. Oyuncular karakterleri açıkça ortaya koyan bir sınıf seçtikten sonra yeteneklerini değiştirebilir veya eşleştirebilirler. Farklı sınıflar benzer kabiliyetlere sahip olabilirler. Örneğin, savaş sınıfından bir karakter büyü uzmanına sahip olabilir. Olabileceği gibi, bazı istisnai yetenekler birbirleriyle koordine edilemez, örneğin, bozukluk ve yeryüzü yetenekleri.

Bir yetenek, onu kullanmak suretiyle hızlandırılabilir, ancak seviyenin 210’da en üst düzeye çıkaran karakter seviyesinden kesinlikle daha yüksek olamaz. [Atıf gereklidir] Oyuncular, seviye 20’yi elde ettikten sonra yetenekleri değiştirebilir, ancak bir uzmanlık olarak adlandırılan olağanüstü bir şeyi gerektirir.

Değerli taş gibi yapmak gerekir ,Her oyuncu Melek Lyceum’da Little Melekler hazırlamak için bir okulda (oyuncular) başlar ve Angel Koruyucuları bitirip Eden’i Lucifer’e karşı izlerler (önkoşul). Oyuncunun talimat egzersizi tamamlamasını müteakip, Lyceum gerekçesiyle dersler vasıtasıyla gerekçeli kredileri toplayabilecekleri yere taşınır (belirli bir sayıda canlıyı parçalamak ya da bir şeyin belirli bir ölçüsünü toplamak / üretmek suretiyle yapılır) ).

Yarı zamanlı kredinin temel rolü, bir yarı yılın mezun olup olamayacağına karar vermek veya En İyi Öğrenci Eğitimine gitmektir. Bir oyuncu mezun olunca, Angel Protector’a dönüşürler ve bir grup ve şehir seçerler.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.