Amazon Yanılttı- Nintendo Switch siparişi yerine Sürpriz Hediye Geldi

Bildiğiniz üzere amazon çok büyük bir e ticaret alışveriş sitesidir. Dünya üzerinde güvenli satışlar yapan amazon müşterileri, geçtiğimiz gün trajedi yaşadılar.

Her grup olmasa da amazonun bazı müşterileri Nintendo Switch siparişi verdiler, fakat bunun karşılığında kondom ve kedi yiyecekleri ile karşılaştı. Black Friday cuma kampanyalarında olanlar oldu. Hani bizim kargo şirketlerinde olduğu gibi, cep telefonu yerine hıyar, patlıcan konması gibi.

Sosyal medyalar üzerinden kötü sürprizler ile karşılaşıldığını duyuran müşteriler, hayal kırıklıklarını böyle dile getirebildi.

Amazon Sitesi Neden Böyle Tatsızlığa izin Verdi

Ünlü E-ticaret sitesi yapılan bu talihsizlik alışverişin çoğunun İngiltere’de yaşandığını dile getirdi. Sadece Nintendo switch siparişleri değil, diğer ses cihazları markalarında da sorun yaşadıklarını dile getirdi. Kutuların içinde pil ve benzeri yiyecek türleri gönderildi. Açıklamasını yaparken rahatsızlık duyulduğunu ve tüm müşterilerin bu eksikliklerinin giderileceğini dile getirdi.

Diğer bir açıklamasında ise, Sayın amazon müşterilerimize Black Friday günleri çok yoğunluk yaşadıklarını bu yüzden satıcılarında kargo ayırtma ve paketleme işlemlerinde yanlış yapabildiklerini açıkladı. Artık bir bahane mi diye düşünen müşteriler ürünlerimizi alamadığımız takdirde şikayetçi olacaklarını bildirdiler.

Twitter’den yazan bir yorumcu ise, Nintendo Switch satışlarının o gün çoğaldığını, ancak ellerinde ürün kalmayan satıcılarının stok sorunu yaşadıklarını belirtmediğini bildirmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.