Amazing World

Astounding World, Webkinz ™ ‘in yaratıcıları Ganz Studios‘tan oyun oynamak için izin verilen çok oyunculu bir eğlencedir!  Amazing World 6 yaş üstü çocuklar için ideal olan oyuncular, hayal gücünü vahşi kılmak için serin yolculuklar, akıllı karakterler, muhteşem ödüller ve sınırsız şans bulacak!

Zing’inizi giyin, evinizi süsleyin, arkadaşlarıyla oynamak ve dünyayı önemli ölçüde çarpıcı hale getirin! Hiçbir şey için oynamak veya bu muhteşem avantajları elde etmek için bir parçaya dönüştürebilirsiniz: Bahar Körfezi’ndeki parlak karakterlerle oyna, her biri kendi enerji verici girişimleriyle! Zing’inizi giyin ve karakterlerinizin evini her yere serin şeyler ile güzelleştirmek için World Shop’taki çarpıcı şeyleri alın! Yapabileceğiniz sayıda arkadaşınızla ilgili herhangi bir sınırlamayı takdir edin ve arkadaşlarınıza bireysel mesajlar gönderebilirsiniz! Çeşitlendirme hedefleri, kıyafetler seçin ve bu sadece buzdağının ucu! Ne sıklıkla oturuyorsun? Sizde oyuna katılın ve oynamaya başlayın!

Ganz Studios tarafından yaratılan ve dağıtılan Çarpıcı Dünya, genç oyuncu tabanına yiyecek temin eden program tabanlı açık dünya MMORPG oynamaya izin verilmektedir.

İnanılmaz Dünyada oyuncular, dünyayı ezmek isteyen kayıtsız Queen Vexa’yı durdurmalıdır. Onu durdurmak için gösterdiğiniz gayretlerde arkadaşlarınızla birlikte, engellemelerle oynayacak, yolculuklara karşı çıkacaksınız, beklenenden daha küçük oynamalar yapacaksınız ve oradan da gökyüzü sınır olacaktır. Önemli Noktalar Birçok Görev | Düşüncenizi tahmin eden bilmece ve rekreasyonlarla dolup taşan birkaç yolculuk var.

Karakterinizi Döndürün | Kendi la mode’unuzu hazırlamak için çeşitli türde giyim eşyalarından oluşan karakterinizi sprucing edin. Açık Başarılar | Bir kepçe kap ve Bahar Körfezi’ndeki serveti tara! – İnanılmaz Dünya, çocuklar için inanılmaz bir başlangıç ​​MMO olarak ücretlendirilir.

Amazing World
Amazing World

Eğlencenin ilerleyişini, daha genç oyunculardan nasıl istiflendiğini algılamak için hazırladık. Sözler için bir kestirim yapmadan önce neleri bulduğumuza bakın. Şaşırtıcı Dünya, çocuklar için müthiş bir başlangıç ​​MMO olarak ücretlendirilir. Eğlencenin ilerleyişini, daha genç oyunculardan nasıl istiflendiğini algılamak için hazırladık. Açıklamalara gitmeden önce neler bulduğumuza bak.

Çok fazla sorun değilse NOT: Değerlendirmelerin manipüle edilmesi, bu mevcut eğlencenin değerlendirmelerinin sıfırlanması ve şike edilmesi sonucunu doğuracaktır. Kontrol vakaları dahil edilmiştir (ancak kısıtlı değildir): derecelendirmeyi artırmak için çeşitli kayıtlar yapmak, taraftarları oyu belirli bir sayıyla oylamaya yönlendiren tasarımcılar ve taraftarları oy verme motivasyonlarını sunmak gerekir.

[wpsm_video]https://www.youtube.com/watch?v=LM71ERT4Xwc[/wpsm_video]

Kuruluş tarıhi /11.01.2013

 

Android oyunlar Browser Oyunları Çocuk Oyunları Fantastik