Alphadia Genesis

Alphadia Genesis Hikayesi | Birbirlerine ayrılma sıralamasında olduğu gibi, bir Japon RPG’sinin mükemmel olmasına neden olan ilkelerin üzerine oturan kimse yoktur.

Birkaç kişi esasen turn-tabanlı oyunlara dayanamıyor; geçmiş zamanların eski bir kalıntısı olduğunu hissediyor; Diğerleri, duygusallık ile yıpranır ya da potansiyel olarak onun daha fazla düşünmek pacing lehine. Bu noktada, doğrusallığın saptırmanın canına cılız bir şey olup olmadığına bakılmaksızın yüz yüze kalan oyuncular var; Bazıları bunun bitkin bir haldeyken diğerleri eğlenceye özgü hikayelerini kişisel eğlencenin menfaatine sunmak için özeldir.

Ne olursa olsun, sınıftaki kendi beğenileriniz, Kemco’nun Alphadia Genesis’ten en iyi şekilde yararlanıp yararlanamadığınıza bakmaksızın, gerçek anlamda tabloya özgü herhangi bir şey ifade etmeden ısrarcı olmak için önemli olan çok yönlü bir liman olacak. Mevcut yılın önceki Wii U eShop JRPG’sinde olduğu gibi, Pier Solar HD, daha az kritik hayranlar muhtemelen kasabayı boyayacaklar – mantıklı bir seviyede belirlenmiş arzularla çalışacaklar.

Alphadia Genesis’in öyküsü,

son çeyrek yüzyıllık JRPG’lerden yıpranmış nota, çok eğlenceli olabilecek haksız bir enerji ile vuruyor. Aziz amcanızdan ortalama bir şaka duymaktan hoşlanıyor … göz ardı edilen kişi, şimdi tasavvur edilenden beri her defasında rehasshed edildi. Buna güvenmemeye çalışsın mı? Bunu duyduğunuz şans eseri bizi durdurun: “Energi Savaşı” olarak bilinen can sıkıcı komplo aygıtı bu yana on beş yıl geçti.

Fray ve kızkardeşi olan Aurra’dan şaşkın saçlı gençlerden Archleign hükümdarı tarafından iki serseri, savaş sırasında savaşa giren klonların bir bölümünün neden parçalandığını ve öldürülüşünü araştırmak için görevlendirildi. . Yolda, ekstra toplama bireyleri – komşu bir krallıktaki iki kişi dahil olmak üzere – ilk önce bir ortak ama yine de bir takım karşı tarafa sahip olmak için korkunç düşünce yaklaşımıyla öne çıkarıldı. Hepsi dostluk, insanlık vb. Hakkında bilgi edindi.

Bu hikaye, icrasında gerçek fikrinden daha rahatsız edici. Gerçekten de, sivri saçlı ayaklanma gençleri daha önce yapılmıştı – karakterlere övgüyle ilham kaynağı verilse ve ilginç olabilirse de bu mümkün olmalıdır.

Burada, arsa odakları, bu mukavva kesmeler arasındaki esnafın bizden herhangi bir heves spekülasyonu kazandırmadığı kadar net bir şekilde iletiliyor. Bir kitap okumuş ya da film gördü – daha az bir JRPG oynamış herhangi bir kişi – Enah’yı görmeyi ilk iki saniyede biliyor olacak – büyüleyici küçük klon bir tür doğa ile, hassasiyetlerini tarafa etkilemek için bir arsa aygıtı Klonlar. Saptırma konusundan birinin tasvirinden daha az gerçek bir karakter (“klonlar bireyler!”) Ve bu uyuşuk kontrol markası Alphadia Genesis’in her yerinde parmak izlerine sahiptir. Bu ve yazılı çalışma son zamanlarda felaket; Natsume, ayrımcılığın aşırı yorucu sözleri kısıtlamasında güçlendirmek için çok az şey yaptı, belirli bir toplama bölümünün borsasını çok acımasız ve şaşkına çekti ki, bu yorumcu hesaba güvenip güvenerek onu acılıverdi.

Neyse ki, hikayeden çok Alphadia Genesis’e göre çok daha fazla şey var ve neyse ki eğlenceyi oynamaya değer kılan kısmı da ekliyor. Bir tür -yakınmış, bu tecrübe, başlığın savaş çerçevesi kusursuz bir şekilde ayarlanmış bir hıza sahipken, benzer şekilde takım elbiselerinin vurulma ve daha hayati mücadelelerle karşılaşması var.

Hücreleri veya dünya rehberini araştırırken, düzensiz kavgalarla uçmanız basit bir gerekliliktir, önemli görevleri birkaç saniyede arttırır. Aynı şekilde, tüm dünyadaki deneyimlerin memnuniyetsizliğini de ortadan kaldırır; çünkü hızlı mücadele yolu, her köşe başını ve dünyanın köşesini önemsiz sapma ile inceleme kapasitesine sahip olmanızı garanti eder; kazandıkça nereye gittiğinizi göz ardı etmeyeceksiniz Bir asiğin sızıntısı tarafından bilinçsizce.

İnceleme, “bir patikanın hücrede teşvik edilmesine yol açar, bir tanesi servete karşı bir kilitlenme ister” standart şeyle sınırlıdır, ancak seyahat etmenin vahim hızıyla büyük ölçüde yardımcı olmuştur. Burada, Alphadia Genesis’in kesinlikle gözlemciler grubunun ritminde parmağının varmış gibi hissettiği: önemsiz şikayetçi kritik etkinliğe ideal dilimlemenize izin veriyor.

Karakter gelişimi, detayları ayrıntılarıyla anlatılan özelleştirme alanı için bir karmaşa bırakmamasına rağmen canlandırıcı bir şekilde basittir. Yeni kapasiteleri adapte etmek için gerekli stratejiniz “ziller” yoluyla yapılır. Prosedür bu şekilde işe yarar: deneyimleriniz boyunca net ziller bulmanızı, onlara belirli bir temel mülkü atamanızı, onları toplama bireylerinize hazırlamanızı ve her büyüteçin her seviyedeki yüzük bileşeniyle alakalı gibi görünmesini sağlayın.

Ardından, karakterlerinizin o doğal türden daha büyük miktarda büyü öğrenebilmesi için halkaların düzeyini yukarı kaldırma kapasitesine sahip olursunuz.

Karakterlerinize en faydalı bulduklarınızdan herhangi birisini verecek kapasiteye sahip olmak iyi olur, ancak bu genellikle şeylerin ölçülebilir tarafına uzanmaz – karakterinizin donanımını değiştirerek gözardı edilebilecek kontrollerin dışında herhangi bir kaliteye kilitleniyorsunuzdur. Ve eğlenceye başladıkları andan itibaren kurulan eksiklikler. Bu sadece küçük bir zorluk, ancak ayrıntı değişiminin belli bölümlerine eklenmiş farklı halka halkaları dizilişi şansından bir şans elde etmiş olurduk.

Alphadia Genesis’in tanıtımı, ara sıra, sivilceli, en iyi senaryo; Önemli bir duygusallık ölçüsü gibi, JRPG’leri harekete geçirdi, başlık cesurca 80’li yıllardan ve 90’ların başında gelen eğlenceleri birden fazla rotadan koparıyor; Aşırı dünya işçiliği, SNES günlerinde bulacağın şeyin perişan yüksek çözünürlüklü bir kimliğine büründü, oysa oldukça puanı Uematsu’nun ilk çalışmasının bir anlaşma kutusu kimliğine büründü.

Çoğu zaman, sahadan rasgele bir tecrübee geçerken, 2D dünya, korkunç aktiviteler ve utanç verici derecede düşük poli modeller ile Final Fantasy VII tarzı 3D savaş gösterisi ortaya çıkarmak için ayrılır. Bu, stillerin kendine özgü bir çakışmasıdır – biraz sonra alışırsınız, ancak çekici olmanın çok uzun bir yoludur. Bununla birlikte, ortaya çıkma ile ilgili bir şey varsa, söylemle birlikte gelen karakter işçiliğidir: hoş geldiniz detayı ve genelde şık bir zevk vermeyen öğeye meydan okuma.

Sonuç Alphadia Genesis

Yorgunluk duygusunu, zayıf kısıtlamayı ve kakofonik girişi liberal olarak kullanmasına engel olamayacağınız için hızlı tempolu bir eğlenceli küçük bir JRPG ve canlandırıcı basit bir uyarlama çerçevesi keşfedeceksiniz. Yazarlara göre biraz daha fazla güç harcamak, hikayeyi ve karakterleri daha dayanılmaz hale getirmek için ilerlemiş olurdu, ancak çoğu JRPG taraftarı bu klişede geçmişe bakmak ve ne için eğlencenin tadını çıkarmak için yeterince bilgili olmalıydı.

Alphadia Genesis, bitişik bir kasabadaki gizli bir cinayet davasını çözmek için yola çıktıklarında Archay’daki Fray ve muayene grubuyla epik bir girişimde bulunuyor. Bazı araştırmalardan sonra, Fray ve ortakları, Ghalzabine Krallığı’ndan görevine gitti. 15 yıl önce Archleign ve Ghalzabine Krallığı’nın ortak incelemesi bu yana, Energi Savaşı’ndan bu yana klonlama odaklı ‘tedirgin ilişki baskıyı geliştiriyor. Parçalamak ve farklı analistler yakında bu gözle göz temasından daha fazla şey olduğunu keşfedince yalan söylemeyi umuyorlar … Buhar için üretiliyorlar! Nadir olan saptırma kartları, tanımlamaları, vakıflar ve PC oyuncuları için tamamen elden geçirilmiş kontroller bekleyin …

Bu gerçekten Alphadia Genesis oynamak için en ideal yaklaşımdır. Karakterlerinize bir göz atın! Karakteri kendi kimliğine sahiptir ve bu oyuncu ile Lagoon azizleri arasında sağlam bir bağ oluşturmaktadır. Aynı şekilde, eğlencedeki karakterlerden biriyle, Japon ses performanslı sanatçılar tarafından oynanır – daha fazla uzmanlık ve Lagün evreni oldukça karmaşık hale getirme. Her İki Boyuttan En İyisi! Ancak delilik ve normal. Lagünü araştırıyorlar,

Alphadia Genesis, eski eski JRPG’leri anımsatan harika bir 16 bit tarzına sahipler … Ancak, savaş alternatif bir hikaye. Tamamen canlanan 3D savaşlar, dönüş tabanlı etkinlik gerçekten heveslidir. Gördüğünden daha fazla! Alphadia Genesis çöktü ve döndü – ayak uydurabilmek için parmaklarınızın üzerinde kalmanız gerekecek. Bir güle güle maruz kalmıyorsun! Komplonun şaka yapmaması olmasına rağmen, ek olarak eğlenceli dakikalar var … çukurlar için göz kulak olun!

Sistem GEREKSİNİMLERİ  Alphadia Genesis

İşletim Sistemi: Windows Vista İşlemci: 2.13GHz Intel Core2 Duo veya dengi Bellek: 2GB RAM Ekran Kartı: 64Mb RAM ve v3 shader desteğine sahip DirectX 11 mükemmel illüstrasyon kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5GB alan erişilebilir ÖNERİLEN: İşletim Sistemi : Windows 7 / Windows 8 / Windows 8.1 İşlemci: 3GHz Intel i3 veya özdeş Bellek: 4 GB RAM Grafik Kartı: 128Mb RAM ve v3 shader desteği ile DirectX 11 iyi bir temsil kartı DirectX: Sürüm 11 Depolama: 5 GB erişilebilir.

Aksiyon Android oyunlar Macera Mmorpg