Allods Online

Allods Online, Allods Ekibi tarafından geçmişte bir kez Astrum Nival’da yaratılan ve her zaman Mail.Ru Group aracılığıyla evrensel olarak dağıtılan küresel formun yardımcı My.com tarafından çalıştırıldığı, oynamak için izin verilen 3D rüya MMORPG’dır.

Mmorpg Eğlence, başlangıçta 11 Mayıs 2011’de Kuzey Amerika’da tahliye edildi Allage, Mage Rage, Rage of Mages II: Necromancer, Kötü Adalar: Lost Soul’un Laneti ve Evil Adalar: Astral’da Kaybetmiş, ilk dinlenme programlarının RPG bileşenlerini alıyor ve onlara hediye ediyor MMORPG’de.

12 milyon dolarlık bir harcama planı ile oluşturulmuş olan bu oyun, oynamak için sürekli bir üyelik gerekmediğini akılda tutmak ve oynamak için gerekli olan temel bir kayıtla ücretsiz bir internet yönlendirmesi olarak erişilebilir; birkaç şey sadece Items Shop’da erişilebilir;

Mühendisler, mikro işlemlerin düzenlenmesinden yararlanma Oyun Allods Online, misyon, NPC, zindan gibi sayısız konvansiyonel MMORPG bileşenlerini ve yardım için ödeme yapmaktadır.

Ek olarak, gerçekten nadir bulunan bir bileşene sahiptir – oyuncuların “Astral” olarak adlandırılan büyüleyici alanın sınırları dışında gemi monte etme ve yelken yapma kapasitesi.

Astral’da, oyuncular gemiden gemiye savaşta birbirleriyle savaşabilir ve ayrıca Goblin Cumhuriyeti gibi başka bir yolla elde edilemeyen yeni bölgeler bulabilirler. Ayrıca, gemilerin benzeri bir gemi üzerinde çeşitli oyuncular tarafından da kullanılabilen tekil grup istasyonları var. Mmorpg Oyuncuların yeteneklerini test etmelerinin bir başka yolu da PvP yoluyla haritalar üzerinde,

örneğin Kutsal Topraklar’da. Kutsal Topraklar, iki grup arasındaki savaşın temel alanlarından birisi olan İmparatorluk ve Ligi konumu nedeniyle şaşırtıcı bir şekilde dağılmış olma eğilimindedir.

allods online
allods online

Pek çok alışılmış MMORPG’de bulunan çağrışım çerçevesi kullanan Open PvP, benzer şekilde eğlence alanlarında erişilebilir durumdadır ve savaş bayrağı yükselirken yolculuk edip kovalayan oyunculara eşsiz bir ödül verir. Aynı şekilde, oyuncuların yeni ödüller kazanması için geniş ölçekli PvP egzersizlerine katılabilecekleri nadir aralıklar da vardır.

Bu geniş ölçekli PvP bölgelerine Arenas of Death (Ölüm Arenası) denir ve 70 seviyelerinden oyuncular erişebilir ve 24 oyun karşısında 24’e kadar destekleyebilir. Açık dünya PvP’ye ayrıca 21. seviye ulaştıktan sonra gruplar arasında erişilebilir. 

Yön değiştirme, ayrıca, oyuncuların toplum konumlarını yükseltmek için işbirliği yapmalarını ve onları Astral Çatışma gibi daha fazla maddeye katılmalarını sağlamaya teşvik eden yaratılan bir organizasyon çerçevesi sunar ve eğlence ve avantaj istisnai kapasitelerinde yeni görünmesi için özel resmi kıyafet tasvir eder.

 Rus Oyun Geliştiricileri Konferansı 2009: En İyi Oyun ve Kitle Seçimi Ödülleri

Eğlence, kalite tasarımı, mükemmel performansı, otomatik saldırı olmadan yaratıcı savaş çerçevesi  ve çarpıcı uçan soruşturma oyunu ile dikkat çekti.

Mmorpg Allods Online AB ve NA, şubat 2010’da, saptırmanın mikro işlem gerçekleştiren çerçevesi olan Item Shop’taki temel maliyetleri göz önüne alarak kınandı. Her durumda maliyetler iki hafta sonra tamamen düşürülmüştür.  

Allods Online ek olarak oyuncuların ölümle cezalandırıldığı şüpheli bir çerçeveyi gerçekleştirdiler. Bu cezalar, Item Shop’tan bir şeyler satın alarak etkilenebilir veya değiştirilebilir. Bu bileşen, AB ve NA formatında 2 Mart 2011’de bertaraf edildi, çünkü ölüm cezasını önleyen şey, Öğe Mağazasında hiçbir şey için açıkça erişilebilir olmalı.  Ağustos 2012’de Kuzey Amerika’nın

Allods Online yorumu, cezayı ceza yanında ceza evinde tutan Kutsal Tılsımları boşalttı. Nakit atölyesi masrafları on dört gün önce sayısız için aşağı çekilen bütün zamanlardır. Bununla birlikte, Allods Online, birçok kişi tarafından, yetenekli rünler ve Item Shop aracılığıyla en kolay şekilde elde edilen farklı ödüller nedeniyle kazanma ücreti olarak görülüyordu. Bu, eğlenceyi bırakan çok sayıda dünya çapında oyuncuya neden oldu.

 Soundtrack Mmorpg Allods Online‘ın soundtracki, elektronik girişim Scann-Tec’ın yapımcısı Vladislav Isaev ve Fallout düzenlemesinin ve Planescape: Torment’un ilk iki bölümünün yazarı olan aranjör Mark Morgan tarafından yapıldı.

Aynı şekilde Mikhail “Lind Erebros” Kostylev tarafından yapılmış olan soundtrack, King’s Bounty eğlence için bestelediği müzik besteledi: The Legend. Allods Online’ın yeni biçimi için inkar edilemez senfonik soundtrack, Rusya Savunma Bakanlığı Merkez Senfoni Orkestrası ve yönetmen Boris Tarakanov tarafından yönetilen Bolshoi Korosu tarafından kaydedildi.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.