Albion online

Albion Online,sizi deneyimlerle dolu ortaçağ dünyasına götüren başka bir enerjik sandbox MMORPG’dir. Tehlikelerle dolu sınırsız, zengin bir dünyayı araştırın ve

üstesinden gelin, çok sayıda farklı oyuncu ile birleşin ve bu işletmeyi kendi yapın. Şu andan itibaren, saptırma hala beta aşamasındadır.

Beta testine katılın ve katılın! Oyuncu tarafından yönlendirilen ekonomi – her şey ve çoğu yapılar oyuncular tarafından yaratılmıştır.  Hiçbir ders yok, çünkü diş hekiminiz ne yapabileceğinizi anlatıyor. Sen giyinmişsin!

Albion Online oyunu

Epik Guild ve Guild arasındaki çatışmalar, bölgelerin üstesinden gelmek için enerji verici bir yetenek temelli çerçeve Bir bistroda oturup tabletin üstünde mi oynuyorsun? Bilgisayarından evde oynayan arkadaşınız gibi benzer bir dünyada oynuyorsunuz!

Albion Online, açık bir ortaçağ rüya alanında kurulmuş bir sanal MMORPG-mmorg online formatlı oyundur. Tamamıyla oyuncu odaklı bir ekonomiye sahiptir; Tüm donanım şeyler oyuncu yapımıdır. Koruyucu parçaları ve silahları bir tür gülünç çerçevemizde açıkça konsolide edebilirsin – sen giyinmişsin. Dünyayı araştırın ve PvE içeriğini test etmeye çalışın. Küçük veya geniş ölçekli PvP’de farklı yolcuların yolunu tutun ve alanların üstesinden gelin. Birleştirmek. Yaratmak. Değiş tokuş. Kazanın. Damgasını gezegende bırakın.

Albion online PVP EYLEM

Albion’un açık evrenindeki en iyi savaşçılarla savaşan ciddi PvP’yi canlandırın. Savaş bölgesinden kaçan düşmanı göndermek için kıyafet ve işbirliği kullanın! En usta yarışmacılar sahayı başarılı bir şekilde terk edecek!

Albion online GVG WARFARE

Albion’un ölçülemeyecek evreni kendin için yenebilirsin! Alanlar vahşi risklerden korunma anlamına gelir ve kasabaları imal etmek ve değerli varlıkları biriktirmek için alan. Sizinkini garantileyin, sonra alanınızı geliştirin ve onu davetsiz misafirlerden koruyun!

PVE BATTLES


Canavar peşinde koşma sadece Albion Online’da bir hobi değildir. Savaştığınız hayvanlar size silahlar ve şeyler yapacakları varlıkları verir. Kendinizi dikkatli bir şekilde silahlandırın: Güçlü canavarlar gezegende aşağıya kıvrılır ve sadece hakiki azizler onlara en iyisini yapabilir!

Yetiştirme

Hayatınız boyunca savaşmaktan mola vermek, toplumu güçlendirmek için aynı zamana mı ihtiyacınız var? Albion kıyı şeridindeki kendi özel adanıza istifa etmek ve ürünlerin ve canlıların da dahil olduğu bir arazide yeni bir yapı düzenlemesi düzenleyip tutun. Toplumunuzun savaş çabalarına yakıt getirmek için besin üretin, hatta bir fayda sağlamak!

GATHER, HUNT’ı bulun

En iyi şehir alanlarını inşa etmek ve en tehlikeli silahlarla başetmek, varlıkları ve birçoğunu gerektirir. En nadir, en değerli materyalleri bulmak için çok geniş ve geniş görün. Her durumda, dikkatli olun – düşmanlarınız da iyi görünecek!

Albion Online
Albion online

KENDİ MİLİZİZ VE SİLASLARINI KAZANIN

Bir oyuncu kendi belirlemelerini üretir! Koruyucu tabakaların, büyüleyici bir personelin veya zorlu cihazların düzenlenmesinin acımasız bir şekilde düzenlenmesi – her şey sizin oyuncu tarafından yönetilen ekonominizde yaratılmıştır, bu nedenle demirci demirinin konumunu alın ve demircilik yapın!

SİZİN MALLARININ DÜNYAYA ÇEKİLMESİ

Albion’un akla gelmeyen evreninin üzerinden ulaştırmak için çok sayıda yaklaşım var. Bu yüzden güvenilir paketinizi toplayın ve yolunuzu ayırın! Dikkat edilmesi gerekir, ancak tam bir nakliye orta derecede ve suçlular için basit bir odak noktası – yükünüzü garanti altına alacak şekilde ayarlanmalıdır!

MALLARININ YEREL PAZAR YERLERİNE Değiştirin

Daha büyük varlıklar var mı ve ne ile yapılacağını biliyor musunuz? Veya, diğer yandan, belirli bir çeşit keskin kenarlığı mı arıyorsunuz diye düşünüyor musunuz? Kendinizi en yakın ticaret merkezine (çok sayıda bayiye) götürün; aradığınız şeyi keşfetmekten mutlaka vazgeçin!

OYUNCULUK KONUTLARI

Evinizi inşa edin, sonra kıyafetle giyin ve kendi stilinize göre geliştirin! Rahat yataklar, sağlıklı beslenme ile doldurulmuş masalar, tüyler ürpertici kahramanlık kupaları … Mobilya sadece evinizi ev yapıyor; Her şey ek olarak karakterinize belirli ödüller ve kapasiteler verir

ALBİYONUN KENDİNİZ KÖŞESİNİZ

Dünyanın kendi özel köşesini tezahür ettirin, ardından karanlığınızı çalışan bir şehre dönüştürmek için 50’den fazla yapıya göz atın! Askeri, mekanik veya özel olursa olsun; Önemli inşaat alanlarını yeterince kullanabilmek ve alan adınızı büyütmek için özenle düzenleme.

Kader Yurdu

İdeal karakterinizi yaratmak için kaderinizin sizi alabilmesinin sayısız yolu gösterilmelidir. Destiny Board’un geldiği yer! Kader Kurulu, size ait olduğunu ve yapabileceğiniz her şeyi gösterir ve bu önemli bir önlemdir! Dalma yapın ve yolunuzu seçin.

HİÇBİR SINIF YOK – SINIRLAMA YOKTUR

Farklı MMO’lardan bildiklerini görmezden gelin. Albion Online’da hazırlayabileceğiniz şeyleri sınırlamayacağınız anlamına gelen bir sınıf yoktur. Albion Online’da, kendine özgü kusursuz formunuzu özetlemek ve yapmak için araştırma, giydiğiniz şeysin!


TEHLİKELİ DÜNYA

MORGANA’nın takipçileri

Morgana, korkunç yoğun bir büyücü olduğunda, Merlin’le yıkıcı bir savaştan sonra Büyük Savaş’ın sonuna doğru hafifledi. Ona bağlı Meslektaşlar, sadakatsizlik uğruna standartlarını taşıyan, dünyayı henüz yürümiyorlardı, daha çok, misilleme.

ALBİON BÖLÜMLERİ

Heretikler, Büyük Savaş’ın mistik sonrasında şiddetle lekelenmişler ve halihazırda önceki canlarından olduğu gibi açıklanamamışlardır. Çatlaktı, Albion’un evrenini amaçsız cinayet olmaksızın dolaşıyorlar. Onlara iyilik göstermeyin!

albion online game mmorg online
albion online game mmorg online

ALBİON KATILIMCILARI

Timberlands’taki bir yerde, Albion’un en köklü yerlileri Keepers’ı ziyaret edin. Albion yerel sakinleri, çevrelerindeki doğadan tehlikeli büyülü güçlerini kanalize ediyorlar ve göz ardı edilen barış zamanının kalanıdır. Evleri için çılgınca savaşacaklar!

ÖLMEMİŞ Hayatta iken

Albion’un bir zamanlar düşmesi uzun süre ölecek … İskelet tipi hoşa giden ruhlar, kasıtsız kürek çekip çıkardıktan sonra yeryüzündeki mezarların ve hapishanelerin belirsiz, muazzam açıklıklarını dolaşıyor. Bu kabuklar hiçbir hoşnutsuzluk bilmezler ve hiçbiri gösterilmemelidir!

Devils OF HELL

Başkalardan, kırmızı sıcak kötü rüyalar Albion’un evreni için tamamen yeni bir tehlike oluşturuyor: Cehennemin Ebadı. Günümüzde, yakınlıkları, bu dünya ile kendi dünyası arasındaki kapıdan girmeye çalıştıklarında hafifçe hissediliyor ancak meleze olan kararlılığı kararlı.

Regal YARDIMCI KUVVETLER

Eski Dünyadan varlıklarını korumak için Albion’un bankalarına gönderilen Royals, şimdi Albion’da yeni gelenler için sığınma hakkı pozisyonunu dolduruyor. Açıkçası hayırseverlikten değil, daha ziyade Kral’ın Eski Dünyadaki kasalarını doldurmak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.