Akanbar Online

Akanbar online, son zamanlarda yetişkinliğe dönüşmüş ve müthiş girişimlerin üzerine çıkmaya hazır olan bir erkek ya da kadının parçası üzerine gittiğinizde çok müşteriye taklit eden bir saptırma aracıdır.

Akanbar online sunumu

Eğlence bu tür genellikle oyun çevrelerinde bir Mmorpg oyunlar allt kategorisinde olan RPG, ÇAMUR veya MUG olarak bilinir. Ortamda rüzgâr atmanız için neyi seçtiğiniz ortaçağ rüyası için bilinen bir ortamdadır. Arazide yapılan öz sermayeyi görmek için uğraşan önemli şövalyeyi belirgin bir şekilde sarabilir ya da sadece kan ve oblitere görmek isteyen kötü ihmal edilmişlerden biri haline gelebilirsiniz. Bazıları, nakliyecileri en belirgin biçimde sona erdirmek isteyen, içinde ve dışında alternatif bir yaşam seçerler.

Her şeye rağmen başkaları ölümlü türden kalmaya ve Tanrı olmaya gayret gösterecektir. Dünyayı Celestial Island’a giriyorsunuz, bu genç ve çarpıcı bir gösteri zemini. Ada üzerindeki girişimlerinizle Akanbar’da hayatınız boyunca devam etmeniz gereken bilginin büyük bir bölümünü öğreneceksiniz. Dövüşecek hayvanları keşfedeceksiniz ve PC karakterleri yeni yetenekler kazanmak için keşfedilecek. Bazıları size deneyim veya altın kazandıracak yolculuklar veya atamalar sunabilir. Hazırlanırken, Akanbar’ın birincil anakaraya yelken açmak için ideal bir fırsat olacak. Bu noktada hayatınız son derece etkileyici olduğundan emin olabilirsiniz.

Tanrılar Akanbar’ın yapımcıları Zycandos ve Karakus, dünyayı üç Diyar’a ayırdı ve seçilen üç ilahiden sonra, bir tanesi de her alanı izlemek için ayrıldı. Aten, Dominion’ı Güneş’e götürmek için Archion, Gölgeler ve Bralnok’u yönetip Altdünya, Şeytanın Cennetinde idare etmeye çalışıyor. Bir süre sonra oyuncular Akanbar’da daha fazla tanrı geliştirirler çünkü oyuncular, en önemlileri beklentileri aşıyor ve Yaratıcılar tarafından doğrudan düzenleme yoluyla. Panteon‘un geri kalanı, sürekli gelişirken şu anda

akanbar
akanbar
 • Anath, Vahşinin Tanrıça

 • Aten,Güneş’in Tanrısı

 • Arşiv, Gölge

 • Underground’un Efendisi Bralnok

 • Erebus, Ormanların Tanrısı

 • Ilessa,Alacakaranlığın Tanrıça

 • Jaethor, Aydınlanma Tanrısı

 • Karakuş, Akanbar’ın Büyük Ejderhası

 • Leanora, Işık Tanrıçası

 • Laurisiel, Yıldızların Tanrıçası

 • Nakarym, Dominion Tanrısı

 • Rezaktal, Yeraltı Yılanları

 • Sekea,Düşlerin Tanrıçası

 • Xyrath,Lanetlenmenin Tanrısı

 • Zycandos, Yaratılış Tanrısı

Akanbar Online Tarihçesi


Akanbar Online Karakuş, Büyük Ejder; O zamanlarda birçok evrenin doğuşunu ve ölümünü görmüştür. O, Tanrılar olarak bilinen yaratıkların yükselişine ve düşüşüne gözlemci götürdü. Bir süre bile olsa sebepleri vardı.

Arıyordu karakuş sürekli ideal dünyayı yaratmak için düşündü. Düşünme, bulmaca ve büyü ile ilgili bir evren. Ölümlerin dikişlere çıkabileceği bir dünya asla gözlemlenmedi. Sonunda, ne aradığını, evrenin gizemli gücünün birleştiği ve geliştiği mekanda bir yakınsama noktası buldu. Bu esrarengiz enerjileri çizerek, paramparça ettikten sonra bunları infertil bir dünyaya dönüştürerek başladı. Halen zaman geldi. Karakuş Evrene güçlü bir testte bulundu ve kaldırdı.

Bir süre geçtikten sonra, test, Zycandos olarak bilinen ve muazzam bir güç sahibi olan madde tarafından cevaplandırıldı ve yapılabilir. Bir yapımcı. Karakuş, Zycandos’un gücü ve tecrübesinden önce düzenli olarak izlediği için tatmin olmuştu. Zycandos’un gözünde toprak değişmeye başladı.

İlk başta dağlar ve vadiler geldi, inanılmaz buğulanık suyla dolu izledi. Sislerin artık elinde tuttuğu zaman Zycandos suların ilerlemesine izin veriyor, kaba fırtınalar ölümsüz gözlerin kaçınılmaz bir zaman gibi görüneceği için karaya oturdu, su yolları, göller son olarak ülkenin güçlü denizleri haline geldi. Şu anda dünyada bir sürü hayat tutmak için yeterince nem vardı. Ardından, Zycandos’un hassas desteğiyle, ağaçlar gezegende olmaya başladı, çimler hâlâ infertilite alanlara yayılıyordu.

Sonuçta, Zycandos büyü tohumuyla araziyi yeteneklendirdi. Yaşamın üstü bitti. Sonraki Zycandos, timberlandların, okyanusların ve tarlaların yaratıklarının farkına varmakla suçlandı. Bu, insan ırkı yarışlarının sunumundan önceki son aşamaydı. Bu arada Karakus, kan ve büyü düşüncesiyle efsanevi canavarlarla, kendi resiminde yapılan kanatlı yılanlarla meşguldü. Akanbar Dünyası hazırlandı.

Alanlar

Akanbar online, her biri bir destekleyici tanrı tarafından yönetilen üç alana ayrılmıştır. Akanbar’ın yapımcıları Zycandos ve Karakus, araziyi üç Realms’e ayırdı ve her ilki izlemek üzere seçilmiş üç ilahiden sonra değil. Aten, Dominion’ı Güneş’ten almaya, Archion da Gölgeler ve Bralnok’u yönetmeye, Altdünya, Şeytanın Alemi üzerinde yönetmeye hazırdır.

 Akanbar Online Haritaları  

Akanbar Online arazinin tasarımını anlamanıza yardımcı olması için çeşitli haritalar veriyoruz. Sitede görülen haritalara ekleme yapmaya hevesli olduğunuz için, lütfen böyle yapmaktan çekinmeyin. Toplantılara bağlantılı rehberle birlikte mesaj atın veya ilahi bir varlığa e-posta yoluyla gönderin.

Ilahi ada Bu ada, Akanbar’daki girişimlerin başlayacağı yer. Daha tecrübeli karakterlerin faaliyetleri, arazinin kendi hızına göre bir önsöz sunmak için burada sınırlıdır.

Merridan Köyü Bu, Cennet Adası’ndaki temel kasaba, ilk donanım parçalarını satın alıp farklı oyuncularla buluşmak için bir yer.

Akanbar Genel Bilgileri Bu, Akanbar’daki temel alanların bir diyagramı ve diğer birincil bölgelere bağlı olarak topografik olarak nasıl oturdukları diyagramıdır.

Akanbar oyna Akanbar oynamak için teknikler Akanbar Online Fantasy RPG ile arabirim kurmak için çeşitli teknikler var. Başlamak için en kolay yaklaşım, yeni HTML5 müşterimizi kullanmaktır. Çeşitlendirme sürecinde ilerledikçe, altta bağlantı olan ZMud, CMud ve Mudlet gibi ayrılmış bir Çamurlu müşteri indirmeyi daha az talep ettiğini düşünebilirsiniz. Aynı zamanda, kurulumda daha köklü olan yangın ve java müşterilerimize bağlantılarımız var. Mmorpg oyunlar rpg si olan Akanbar’ı HTML 5 müşterilerimizden kullanarak oynamak için tıklayın. Yalnız Müşteriler Kalın HostName, akanbar.com’dır. Varsayılan telnet portu 23’ü kullanıyoruz Daha önce çamur çalmış olan veya Akanbar’ı uzunca bir süre oynayan bireyler daha itici bir müşteri kullanmak isteyebilir.

Aşağıda, daha genel yayınların bir kısmını yayınlamaktadır:

Giriş – Portal yoğun bir MUD müşterisidir. Portal‘ın sponsorlarıyız, bu nedenle oyuncularımız Akanbar’la ilişkili iken Portal’ın hiçbir şey için kullanışlılığının büyük bir bölümünü kullanabilirler.

Zmud / Cmud-Zmud, PC için erişilebilen en ünlü ve etkili MUD müşterileri arasında çarpıcı bir özelliktir. Bu shareware ve 30 kullandıktan sonra yetkili bir kopyasını ödemesi gerekir. CMud, Zmud‘un daha güncel bir formudur. RoAClient – Zmud‘da bulunan çok sayıda tahrikli öne çıkanlara sahip PC için ücretsiz Çamurlu bir müşteridir. Kmud – Kmud, Linux ve KDE‘yi çalıştıran diğer unix aşamaları için ücretsiz bir grafiksel MUD müşterisidir. TinyFugue – TinyFugue, Linux, Unix, Windows, MacOS ve diğerleri de dahil olmak üzere çeşitli çalışma çerçevelerine taşınabilen, uyarlanabilir ekran odaklı MUD müşterisidir. Mudlet – Mudlet, çapraz aşamalı müşteriye yaslanan oyuncuların tercih ettiği ücretsiz bir çamur müşterisidir. İçerik ilişkilendirme / görme ile ilgili sorunlarla karşılaşma ihtimaliniz olduğunda, lütfen “GMCP’yi Güçlendir” in yetersiz olduğunu ve “GA sunucularında gereksiz çizgilerin kesilmesi” ayarlarının altında olduğunu garanti edin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.