Aika Online

Aika mmorg oyunlar arasında gayet iyi ve alt sıralarda olmayan bir oyun performansı ile, Hanbelsoft ve Redbana’nın fantezi mmorpg oyunudur ve Realm versus Realm odaklı Warhammer Online gibi oyunlar için bir cevaptır. Oyunun odak noktası geniş alan mücadelesidir, ancak Pran, çocukken başlayacak akıllı feyiller ve eğitim ve deneyim yoluyla belirli bir zaman zarfında bir yetişkine büyümek gibi diğer dikkate değer özellikler de vardır Becerileri.

aika online
aika online

Mmorpg oyunlar Aika’nın altı karakter sınıfı vardır ve büyük kavga savaşlarında iki tarafın her birinde 1.000 oyuncu desteği olan Ulus savaşları vardır. RvR PvP’nin yanı sıra görevler, işçilik sistemi ve daha fazlası var.Oyunun firması Hanbit soft‘tur.

Mmorpg Oyunlar ÖZELLİKLER /AİKA ONLİNE

Mmorpg oyun aika Pran Sistemi | Pran sistemi, evcil hayvanların küçük spermalar şeklinde evcilleştirildiği bir evcil hayvan mekaniğidir. Bu aileler eğitimle büyürler ve her biri benzersiz olmayı ve farklı kişiliklere sahip olmayı vaat eder.

Uluslar | Alethius, Lenaria, Feonir, Vanov ve Ostyrion.

Sınıflar | Savaşçı, Paladin, Dual Gunner, Rifleman, Warlock ve Cleric.

El işleri | 200’den fazla hazır silah ve zırh bileşeni mevcut.

aika online
aika online

Aika Online Sistem gereksinimleri

CPU işlemci : Pentium3 1GHz yada daha yüksek

 Video : 128MB yada daha yüksek 3D card
 OS : Windows 2000/XP/Vista
 Direct X 9.0c /RAM : 512 MB veya yüksek
HDD Alanı : 1GB
Aika online boyut itibari ile Client’i  500MB kadar ve  AIKA Online Türkiye’de . Ancak görsel olarak oyuncularını tatmin edecek,efektlerle bayıltacak performans ile mmorpg severleri kalbinden vurmaya hazırdır artık. Tamamen Türkçe olarak oynanacak türkçeye doyacak  AIKA Online Türkiye (Epic I Trisagion) ve böyle ki  aynı zamanda Türkçe seslendirmeler ile süper ötesinde , keyifli ve anlaşılır bir mmorpg örneği olarak kendini gösterecektir bomba gibi hazır vaziyette.
 Kale Kuşatması, Kutsal Taş Savaşları, Elter Arenası, Ölüm Maçı  gibi birçok  düzenli etkinlikleri ile çıkmış ve bunlar ile oyuncularını tam anlamı ile PvP’ye doyuracak.

AİKA ONLİNE HİKAYESİ

aika online
aika online

Mmorpg oyunlar geçmiş ve geleceğin dolapları ve çarkları  dönmeye başlamadan yıllar  önce, Yüce Tanrıça olan  Aika, Arcan topraklarını yarattı. Arcan ise; üzerinde yaşayan hiç kimsenin ölmeyi istemeyeceği, yaşamak için can atacağı bir güzellikteydi.

Yarattığı kind yaratık(canavar) olan ‘Scinic’, yeryüzüne üç yüz yıl boyunca hükmetti yeryüzünü ele aldı.

Ancak ırk olarak karakter olarak, rekabetçi yapılarından ötürü dünya üzerindeki kaosu durdurabilecek bu güce sahip olabilecek yeteneğe sahip değillerdi.

Karmaşadan ve rekabetten sıkılan,bunalan Scinicler, Aika’ya kendilerine yeni, sakin ve huzurlu bir hayat vermesi için dua etmeye çoktan başladılar.  Yani Scinicler sonsuz bir uykuyla ödüllendirilmek istemişlerdi.

Yaratıcıları olan , Sciniclerin dualarını hemen kabul etmişti. Sciniclerin bu teklifiyle hayal kırıklığına uğrayanve hayel kırıklıgı ıcınde yıkılan Aika, iyiliğin ve kötülüğün dengeli bir şekilde bölüştürüldüğü Insan’ı yarattı, ve insanoğluna kendi medeniyetlerini,uygarlıgını kurma iznini çoktan verdi. Ancak ve ancak, zamanla insanoğlu alçalarak gözden düştü ve acımasızca Arcan diyarını barındıgı arcan diyarını bu topragı yok etmeye başladı.Aika, bir kez acımasızca daha hayal kırıklığına uğratılmıştı.

Ancak, kendi yarattığı kullarını yok etmek aniden onları helak etmek istemedi. Kızgın bir anında hemen, başka bir ırk olan Zerecaları keşfetti ve onları  yarattı. Zerecalar, Aika’nın özünden onların suyundan yaratılmışlardı.

Aika, bir ihanet daha yaşamak,hayatına almak istemiyordu. Zerecaları, insan medeniyetine,bu uygarlıga ceza olarak yeryüzüne yollamaya aniden karar verdi. Kendi özünden yaratıldıkları için birazda olsa , kısıtlıda olsa yaratma ve yok etme yeteneklerine sahiptiler. Işler umdugu gibi gitmiyor ve iyice  karışıyordu.

Mmorpg Aika yarattığı onca yaratıktan sonra hali kalmamış ve iyice yorgun düşmüştü. Gücünün tükendiğini,halinin kalmadıgını  farkeden Zerecalar isyan bayrağını çekmişlerdi. Bu isyanı tek başına sürdüremeyecek ve  bastıramayacağını anlayan Aika, Büyük Kahin Giovanni’den tüm insan ırkını, Lakia bölgesine getirmesini  hemen emretti.

Bu dönemde Zerecalar öylesine zalimleştiler öylesine gaddar oldularki   insan nüfusu neredeyse tükenme noktasına geldi. Zerecaların yapmış oldugu bu soykırımından kaçmak isteyen insanların tek çareleri kalmış  kıtanın uzak köşesinde  yer alan ve burada bulunan Lakia bölgesiydi. Aika,  artık vucudunda bulunan tüm güçlerini kullanarak, insan ırkının devamı için, ilerisi için bu bölgeyi gökyüzüne taşıdı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.