Aetolia-The Midnight Age

Mmorpg oyunlar alt sınıfı Mud Aetolia-The Midnight Age  Nedir denildiğinde hiçbir yaş sınırı gözetmeden bütün yaş sınırlarının dahil edildiği oyun türü.Aetholia, Midnight Age , vampir oynamaya,vampir öldürmeye kıyasıya savaşa  ya da ölümsüz gece tutucularına karşı kanlı bir savaş yapmanıza izin veren ücretsiz bir MMORPG‘dir.

Aetolia-The Midnight Age  Nedir,Aetolia-The Midnight Age Oyunu Nasıl Oynanır?

Geliştirici: Iron Realms Eğlence   /  Yayımcı :Iron Realms Eğlence
 Yayın tarihi :1 Ocak 2005
 Platformlar:Linux , Macintosh , Windows  
 Tür:Büyük Multiplayer, Rol Oynama/Tema:Fantezi,Kalıcı Dünya

Ciddiyim Nightnight Age’e mi bu oyun yoksa diye soruyoruz kendi kendimize? Güçlü bir paladin, iyilik ve ışık yemini edermisin, yoksa kurnaz bir Druid mi olurdun, karışıklıklarını yüksek karla mı sattın diye soruyoruz yine? Bir vampir haline dönüşebilir miydiniz korkunç olsa da, yoksa Numeroloji’nin ezoterik konusunu Cabalist olarak mı inceleyeceksiniz burda? Karakterinizin ne kaderine katlanacağına yalnızca siz karar verebilirsiniz,Sizden basşası söz dahi edemeyecektir.

Aetolia The Midnight Age 2
Aetolia The Midnight Age 2

Aetolia’da, dünyamızı diğerlerinden ayıran pek çok benzersiz özellik bulacaksınız. Aetholia, Midnight Age oyunu nasıl oynanır ? Dünyada savaşmanıza ve etkileşime girmenize izin veren sayısız ırk karakterleri, beceri, sınıf ve yeteneklerin ötesinde çok dahice bir dizi ticaret becerisi, gelişen bir iş yaratmanıza ve mallarınızı halka satmanıza izin verir. Hatta bir dükkan veya bir ev satın alabilirsiniz  Aetholia, Midnight Age oyununda..Oyunda güzel seçenekler vardır bu platformlarda hangisini seçip oynuyacaksınız karar verin.Bu yarışlara bakalım:

Oynanabilir Yarışlar

  • Sınıflar ve Beceriler oyunu
  • Ekonomik Sistem oyunu
  • Tarih ve Mitoloji oyunu
  • Kent Devleti oyunu
  • Oyuncu oyunu
  • Guild’ları oyunu
  • Dini Siparişler oyunu
  • Aetolia Siyaseti oyunu
Aetolia
Aetolia

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.