Aerrevan

Aerrevan  mmorpg oyunu , Kanada indie geliştiricisi CubeForce Media firması  tarafından geliştirilen ve yayınlanan 3 D fantezi MMORPG oyunudur . Aerrevan, oyuncuların diğer NPC sakinleriyle sadece diğer oyunculara olduğu gibi yazarak dinamik,güçlü,yardımlı bir  konuşma yapabilecekleri sorunsuz bir dünyaya sahiptirler.

Oyun, belirli bir sistem  ile kendilerini hizalamayı seçen karakterler için açık ve açılmış olan  PvP savaşı özelliğine sahiptir, guildler oyununun bu karanlık  dünyasında dağılmış belirlenmiş kontrol noktalarını kontrol ederek PvP’ye de katılabilirler pvp yapabilirler.

Aerrevan’daki oyuncular karakterlerini sınıfsız bir tasarım boyunca geliştirecek ve yavaş yavaş mutasyona uğrayarak karakterlerinin güçlenmesini sağlayacak, ancak aşırı ileri gidişler için olumsuz sonuçlar doğabilecektir.

Aerrevan
Aerrevan

ÖZELLİKLER Aerrevan

 • Aerrevan yanında iki Büyük Mages, her biri kendi özleri  ile bozuk sihirli bir  Aerin kötü etkileri dengesini geri kurmak ,yüklemek için.
 • PvE deneyimleri, rol yapımcısı düşünülerek tasarlanmıştır.
 • Yükleme ekranı yok heran oynabılırsınız!
 • Epik yüzlerce canavarla savaşırimücadele edilir.
 • Tamamen sınıfsız tesviye sistemi vardır.
 • Aerrevan yepyeni bir dahi MMORPG oyunudur, Aerrevanve aer  olarak bilinen büyülü bir kuvvetin başlangıcına paramparça bir dünyada Lurris kıtasında  yasanmıs hayeli ilegerçekleşir. Aer güçlü sihirli niteliklere,güçlere sahiptir, ancak aynı zamanda vücuda oldukça toksiktir.Baehoman meteoru Lurris’i vurduktan dört yıl sonra bu toksik elementi getirdi. Meteor çarptığında, Aer dünyaya dağınık bir şekilde dağılmıştı, birçok kişi hayatlarının bedeninden soyulduğu sırada öldü ve diğerleri dehşete kapıldı ve korkunç yaratıklar haline geldi. Vahşi yaşamdan ölene kadar her şey Aer’in etkilerini hissetti. Meteor saldırısından önceki yıllarda Lurris, barışçı bir haldeydi, dünyanın üç ırkı İnsanlar, Orklar ve Elfler, liderleri tarafından yapılan zayıf siyasi düzenlemelerle bir araya geldi. Bugün, yeni bir ittifak düzeyi oluştu. Araştırırken, tek bir yükleme ekranı ya da oyunu duraklatmak zorunda kalmayacaksınız. Evlerden zindanlara kadar her şey% 100 kesintisiz. Bu sistem tüm dünyada yaygın olarak kullanılmaktadır ve her tek yapının bir iç mekanı vardır.

  Dinamik NPC Konuşma Aerrevan

Aerrevan’da NPC’ler akıllı varlıklardır olup diğer insan oyuncularla iletişim kurduğunuz gibi metni yazarak karakterlerle konuşabilirsiniz. NPC’ler ingilizceyi anlayabilir ve oyuncuyu daha önce hiç olmadığı gibi oyuna getiren anlamlı ve inanılmaz şekilde dalıcı yollarla yanıt verebilirler. Bu türden dinamik NPC etkileşimi daha önce büyük ölçekli bir MMO ortamında uygulanmamıştır ve bu sistemin geliştirme sürecinde bize sağlayacağı olanakları keşfetmekten büyük heyecan duyuyoruz.

Aerrevan’da, oynatıcınızın tanımlanmış bir sınıfı yoktur. Bunun yerine, eylemleriniz ve tercih ettiğiniz beceriler karakterlerinizin güçlü ve zayıf yönlerini belirtir. Tam plaka zırhı giyen bir okçu büyücüsü yapmak ister misiniz? Devam et! Karakterinizi bu şekilde kullanırsanız, oynamayı ne seçerseniz seçin, dengeli bir oyun deneyimi yaşatacak şekilde kendi benzersiz şekilde daha güçlü olur.

Beceri Ağaçları-Aerrevan nasıl oynanır

Aerrevan’daki her yetenek, onbir kategoriden birine ayrılmıştır. Beceri seviyelerinin aksine, bu kategoriler düzeyi artırmaz. Bunun yerine, oyuncunun kullandığı her bireysel beceri seviyesini yükseltir. Belirli bir seviyeye ulaşıldığında, yetenek dalı sonraki bir beceri anında karakter tarafından kullanılabilir hale gelir.Aerrevan,Aerrevan mmo,Aerrevan mmorpg,Aerrevan oyunu,Aerrevan nasıl oynanır.

Bir oyuncunun “ateş yakma” yeteneğini yeterince kullanması durumunda, ateş topu becerisinin anında kilidini açar Bir eğitmen ziyaret etmeden. Yukarıda görülen ilerleme, yangın dokunma dalı olarak bilinirdi. Bir oyuncu şubeden ilerledikçe şubedeki daha önceki yetenek değiştirilmemiştir; Yenisi onlara sunulur. Bir şubedeki ilk beceriyi kazanmak için, bir oyuncunun bir eğitmen NPC’sini ziyaret etmesi gerekir bu oyunda.

Güçlü guild’ler guild olup kontrol noktalarının kontrolünü PvP yoluyla alabilirler. Bu noktalar oylece  antik bir kuleyden başkente kadar her şey olabilir ve yerleşik guilde çeşitli ödüller sunabilir.

Aerrevan’da ilerledikçe, karakteriniz vücutlarında Aer birikmeye başlayacaktır. Aer, vücutunuzun üstesinden gelebilecek konsantrasyonlara ulaşırsa, mutasyona başlarsınız. İlk mutasyon sizi daha güçlü yapar, ancak gücünüzü keskin bir şekilde düşürüp etkili bir şekilde savaşmadan önce vücudunuzdan Aer’yi çıkarmanız gerektiğinde.

Rasgele yağmalamadan hazırlanmış silahlarınıza,itemlerinize  kadar her şeyi satmak için kendi dükkanınızı kurabilir , yaratabilirsiniz. Bu mağazalar, belirlenmiş bir yerde kalmanızı istemez, sizin için işletmek için bir mağaza kiralayabilirsiniz.

Bir video sunalım lütfen ızleyın bu videoyu.

İttifakınıza bağlı olarak, düşman bölgelerde% 100 açık PvP oynayabilir veya güleryüzlü bölgelerde güvenli bir şekilde oynayabilirsiniz. Kesilmemiş oyuncular kesinlikle oyuna girmek zorunda kalmadıkça PvP’ye girmek zorunda kalmayacak ve tam olarak ne kadar PvP’ye katılmak istediğinizi seçebilecekler.

Aerrevan” için bir yorum

 • 3 Mart 2017 tarihinde, saat 14:05
  Permalink

  güzel bir oyun fakat bazen sorun yaratıyor lag gibi bu sorunların giderilmesi lazım

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.