AdventureQuest Worlds

Artix tarafından yayınlanan AdventureQuest Worlds, 2 boyutlu grafiklere sahip tarayıcı tabanlı bir MMORPG oyunudur .AdventureQuest Worlds video oyunu olarakta bilinir.

AdventureQuest Worlds OYUNU

AdventureQuest Worlds  game çok büyük grafikler aksine düşük kaliteli görsellere sahip olan AdventureQuest Worlds oyunu  bu eksiğini affettirerek  kolay oynanabilirliğiyle kapatıyor. Her düzeyde oyuncunun kısa sürede adapte olacağı AdventureQuest Worlds game çok farklı sistem olmamakla birlikte oyunda dört çeşit sınıf bulunuyor.

AdventureQuest Worlds
AdventureQuest Worlds

Adventure Quest Worlds, AdventureQuest, DragonFable ve MechQuest oyunlarının yaratıcıları tarafından hazırlanan ücretsiz bir 2D efektlere sahip oyundur . AdventureQuest Worlds ‘oyunu,  çevresinde çıkarılan savaşlar oldukca güzel eğlence dolu ve Artix Entertainment’ın çıkarmış oldugu daha önceki oyunlarından çok farklıdır.oyun çıkıs tarihi

10/10/08

Şu anda, Artix Entertainment, Player’ı ve Player’ı savaşa sokmayı kısıtladı ancak bu oyunu çok oyunculu olduğundan beri deneyebileceklerini belirtti. Oyuncular sadece canavarlara karşı diğer oyuncuların yanında savaşabilirler. Bir canavar yenildikten sonra, o savaşa katılan oyuncular puan kazanır ve altın alırlar. Oyuncular şu an canavarlara zarar vermek için melee saldırısı veya büyüler kullanabilirler.Bir oyuncu dilinden ise

Bunu oyunla ilgili tecrübelerimden yazıyorum okumanız dileklerimle. 2010 yılında başladım ve AdventureQuest Worlds OYUNU ulaştığı en büyük zirvelerden biri oldu. Maçtan mola alırım ve molalar gittikçe daha uzun süre devam etti. Oyunun artık eğlenceli oynamaya başlamadığı için nedeni de budur. Zaman geçtikçe oyuncu tabanı kayboldu. Geçmiş yıllarda, TAM olan yaklaşık 4 ila 5 sunucu olacaktı. Günümüzde dolu olan tek sunucu Artix.

İkincisi, toplum o kadar da büyük değil. Bir sürü botter var, diğer oyunculara göre daha iyi olduklarını düşünen oyuncular, daha fazla rozeti, seyrek öğeleri ve sınıfları var ve Yulgar’ın Inn’deki AFK oyuncularından başlamam.

Genel olarak bakıldığında, bu oyun kötü değil ama kısa bir süre sonra sıkıcı oluyor. Haftalık sürümler daha garip ve her yerdedir. Neler olduğunu bilmek zor. Ayrıca yüksek bir seviyeye ulaştığınız bir noktaya geliyorsunuz ve bir sürü serin öğeler ve sınıflar var, ancak oyunun sıkılığını elde edersiniz.

Görevler ve hikaye dizaynları iyi, ancak oyuncuların çoğu öğeleri ve dersleri almak için oyunu oynuyor. Bu oyun, eski haline giden bir giysi oyuncusu. En havalı görünümlü eşyalar yalnızca üyeler veya yalnızca AC’dir. Ayrıca bir öğeyi daha hızlı çiftlik veya öğütmek için gerçek hayatta para harcamanız gerekir.

Tarım yolunu kolaylaştıran bir evcil hayvan almak için yaklaşık 20.00 dolar harcadım. Ancak, tecrübelerime dayanarak, bu oyunda geçirdiğim 250.00 doların karşılığı değildim. Bir kez öğütmenize, eşyanıza, sınıfınıza ya da her neyse, bundan yorulursunuz ve bir sonraki havalı şeyin üzerine gider ve bunun için ezilirsiniz. Tekrar tekrarlar. Bir süre sonra bıkacağınız eşyalar için öğütmek için bir ton harcayın.

Ancak zenginiz ya da çok para kazanırsanız, kendinizi indirin ve oyunu oynayın. Ancak bir oyunda para harcamak istemeyen diğerleri için AQW oynamayı önermem. Evet, ücretsiz oyuncular gerçek hayatta para harcayan insanlar kadar güçlü olabiliyorlar ancak oyunda gerçek hayattan para harcamayacağınız takdirde oyun daha da sıkıcı oluyor. Çoğu ücretsiz öğe, AC’ye mal olan veya Efsane’ye özel öğeler kadar iyi görünmüyor.

Aslında yaklaşık 3 gün önce yeni bir hesap yaptım ve 28 seviyesine çıktı ancak sıkıldım ve bir kez daha ayrılmaya karar verdim. Oyun sadece eskisi kadar değil. Ayrıca insanlar daha önce de söylediği gibi Adobe Yazılımı önümüzdeki bir yılda Google Chrome ve Mozilla Firefox gibi büyük tarayıcılarda kapatılabilir ve Artix Entertainment bu konuda hiçbir şey yapmayabilir.

AQW’den ayrılmamdan memnun olduğumu söylemek zorundayım. Zamanımda ya da paramda değmez ve onsuz daha iyi durumda oluyorum. Ben de 18 yaşındayım ve oyun benim yaş grubum için gerçekten uygun değil. AQW 14 yaş ve izleyici altında demek. Bu incelemenin biraz dağınık olduğunu ve biraz önyargılı olduğunu biliyorum ama umarım övgü dolu bir şeyler öğrendim. Bu incelemeyi okuduğunuz için teşekkür ederiz, size hayatta şans en iyisini dilediğiniz her şeyi yapın.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.