Adventure Quest 3D

Oyun gerçekten mükemmelin üstünde bir oyun ,hem mobil versiyonu hem windows versiyonu ile bir vakiti beklemenize gerek kalmadan anında savaşa başlıyabilirsiniz.

Adventure Quest 3D oyunu

Oyun 3D, MMO, Macera, RPG, Fantastik formatları ile çok yönlü devasa bir mmo oyunudur.Her zaman Adventure Quest 3d yer alan yeni heyecan verici ortamlarla genişleyen “Lore” canlı toprakları keşfedin,gezin!Zindanları sıradan zindanlar gibi değil çok farklılaşıyor mekan olarak mı yoksa içeriğindeki yaratıklar olarak mı bunu görün,siz karar verin .

Uzaklara gittiginizde  yolunuzu kesenler olacak burada ise çeşitli yaratıklara dönüşebilirsiniz.Adventure Quest 3D oyununda zindan patronunu öldürdüğünüzde zıplayın havaya .Silahınızı havalandırmak için veya yalnızca bir ağacın altında chilout için / kuvvetinizi  kullanın. Kullanmanız için bir ton emotör var bunlardan güç alın.

AdventureQuest 3D oyunu

, Artix Entertainment, LLC tarafından geliştirilen çapraz platform olan en iyi MMORPG  oyunu oynamak için ücretsiz bir fırsat oldugunu bilin ve  PC, Mac, iOS ve Android’de mevcut olarak oynanabiliyor! AdventureQuest 3D, canavarlar, sihirbazlar ve hikayeler gibi favori MMORPG öğeleriyle dolu bir fantastik dünyada sınırsız ve büyük canavarlarla oldukca güzel sürükleyici bır oyun.

Daha da iyi olan şey, aynı karakterin tabletinizde, telefonunuzda ve bilgisayarınızda bulunabilir, böylece her cihazda tekrar başlamak zorunda kalmazsınız.  AdventureQuest 3D, küçük patlamalardan zevk almak üzere tasarlanmıştır,geliştirilmiştir bu da büyük partiler yaratma ve şiddetli yaratıklar alarak heyecanlanmak isteyen sık seyahat edenler için mükemmel bir mobil MMO oyunudur.

Savaş, gerçek zamanlı savaşlarda, uyanık kalmanız ve yolunuza bir şey öldürmek için müttefiklerinizle birlikte çalışmanız, bu da güzelim ödülleri kazanmanız demektir.

Silah ve Zırh Füzyonu, eşyalarınızın görünüm ve statslarını bir araya getirmenize ve en iyi görünümünüze en uygun düşen şeyleri korumanıza izin veriyor. Düşük seviye iel oyunda kendinizi,karakterinizin levelini saklar ve etrafınızda tutabilir ve güç kazanabilirsiniz böylece kimse gerçek gücünüzden şüphelenmez!

Birçok özellik, çok sınıflı bir karakter sistemi bulunuyor ve geniş cihaz aralıkları arasında çapraz platform yeteneği bulunan AdventureQuest 3D, oynamak için beş dakika veya bir saatiniz kaldıysanız da bu oyunda eğleneceksiniz.

Geniş bir oyun karakter seçim sistemi vardır.Oyunda karakterler Savaşcı -Mage-Rogue-Guardian gibi ırklar bulunur.

 

adventure-quest-3d mage
mage

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.