Ace Online

ACE Online nedir kısaca buna deyinelim.Bu oyun bir mmorpg ve mmofps tarzı oyun formatıdır.Ace Online oyuncularına Gears denilmekte ve kendi gemilerinin kontrolü altına alan benzersiz bir 3D uzay shooteri ve uçuş aksiyon Mmorpg oyunudur.

Oyunda gezegenler mevcuttur,Phillon gezegeninde var olan oyucular  gökyüzünün  bir efendisi olmak için yüksek yoğunluklu olarak  uzay savaşında bulunduğunuzda yan taraftaki iki fraksiyondan birini seçerler.

ACE ONLİNE NEDİR?ACE ONLİNE NASIL OYNANIR?ACE ONLİNE ŞİRKETİ KİMDİR?ACE ONLİNE NE ZAMAN ÇIKTI?

Ace online şirketi Wicked In (Wicked Interactive) adı verilen yapım firmasıdır.Ace online ne zaman çıktı dediğimizde 05/25/06 tarihinde  piyasaya çıkmış bu tarihte bile reytingler 6-7  seviye gibi yükseklerdedir.Bir gezegen bir uçak oyunu diyelim ace online’ye !

Ace Online nasıl Oynanır?

Ace online
Ace online

Bir oyuncu seviyeleri kazanırken, her daim  6 temel istatistiğini artırabiliyor. Oyuncu kazanılan her seviye için extradan, seçtikleri stat’e uygulanabilen 1 stat noktası alacaklardır. Her stat noktası, seçilen stati 1-4 arasında  arttırır oyuncunun Vites sınıfı, her statin ne kadar arttırılacağını belirler .

Örneğin, I-Gear sınıfının karakteristik saldırı statüsü, her bir puan uygulanırken 4 artacak ve savunma statüsü yalnızca 2 artış, M-Gear sınıfı karakterin savunma statüsü 4 artacak ve yakıtları 3 artacak, vb.) Oyuncunun taban istatistiklerinin herhangi bir zırh, silah veya diğer ekipman istatistikleriyle “yığınlandığını” unutmayın (örneğin, bir oyuncunun zırhı bir Kalkan bonusuna sahipse, oyuncunun Kalkan statisi ve zırhın Kalkan bonusu)  birleştirir.

Uçağın ekseni üzerinde tam bir devir yapması

Ace Online mmorpg online, Bygeniou City United ve Arlington Ulusal işlevinin bu etkinin işlediği bir bilim-kurgu anime evresinde,kategorisinde yer alır. BCU ve ANI, BCU’nun en büyük Decan (insan) ulusunu temsil ettiği bu oyunda ve BCU’nun zalim yönetime bağımsızlığını isteyen isyancı güçleri temsil eden ANI ile kaos ve emir sözde güçlerini temsil eder her zaman. Oyuncular, dişli olarak bilinen uzay gemilerini kontrol eder, yükseltme, test denemeleri ve ekipman için görevler oynarlar.

Dört (4) dişli mevcuttur.

  1. A
  2. B
  3. I
  4. M

Her bir dişlinin  farklı güçlü ve zayıf yanları vardır. Giriş yaptıktan sonra, oyuncuların iki ırktan  birisini seçmeleri istenir ve öğreticiden geçmek isteyip istemediği sorulur ve cevap istenir. Her ne kadar oyun tarafından şiddetle tavsiye edildiği halde, hiçbir şekilde bir zorunluluk olarak gösterilmez . Kontroller fare (mouse) ile yapılmaktadır. Dişli fare(mouse) imlecini takip eder, sol fare düğmesi birincil silahı ateşler ve sağ tuşla ileri silah ateş eder.Oyun sürükleyicidir. A ve D çubukla vurmak için kullanılır, bu düğmeler üzerinde çift tıklama varil silindirleri başlatır. Boşluk çubuğu artırmak için kullanılır ve Shift hedefleri değiştirmek için kullanılır.

Ace Online, oyuncuların kariyerini almak ve giyim mağazasından oyunda bulunan itemleri , malzemeleri (cephane, sağlık, yakıt vb.) Satın almak için gemilerinin dışında yürüdüğü bir merkeze  sahiptir. Oyun ayrıca oluşumlara (partilere) ve tugaylara (loncalara) sahiptir. Görevler ekipmanı, silahları ve sarf itemli malzemelerini hediye olarak oyunculara gönderir.

ace-online
ace-online ucak
Ace Online  İstatistikler

Oyunda 6 istatistik mevcuttur bunları sıralayacak olursak

Saldırı – Oyuncunun saldırı gücünü gösterir,saldırı statüs ne kadar yüksekse, oyuncu saldırıları o kadar çok zarar verir?

Savunma – Oyuncunun enerji kapasitesini gösterir ,savunma statüsü yükseldikçe, oyuncu daha çok zarar görür.

Kaçınma – Oyuncunun ataklara karşı koyma veya eğilme kabiliyeti. Eğer bir saldırı (örneğin atış veya füze) başarıyla saptırılırsa, “özledim” olarak kayıt olur ve oyuncu hasar almayacaktır. Bu nedenle, daha yüksek bir kaçamak statü, düşmanların oyuncu üzerinde başarılı bir isabeti bulmasını zorlaştırıyor

Yakıt – Oyuncunun yakıt kapasitesi   daha yüksek bir yakıt statesi, oyuncuya yakıt ikmali yapmadan daha uzun süre uçmanıza ve ayrıca oyuncunun ağırlık kapasitesini arttırmasına izin verir. (Uçuş esnasında bir Dişliğin yakıt tükendiği durumlarda – çöker ve oyuncu şehirlerine geri dönmeye zorlanır)

Ruh – Oyuncunun beceri kullanım kapasitesi – ruh statinin ne kadar yüksek olursa, oyuncunun Beceri Puanları o kadar yüksektir (oyuncunun Beceri Puanlarının tekrar şarj edilmesini beklemek zorunda kalmadan art arda daha fazla beceri kullanmasına izin verir) Kalkan – Oyuncunun kalkan kapasitesi. Kalkanlar aslında saldırılara karşı ilk savunma hattı kalkanların tükenmesi sonrasında oyuncunun enerjisi hasar almaya başlayacak. (Bununla birlikte, delme saldırıları kalkanlara nüfuz edebilir ve zararı doğrudan enerjiye verebilir.

Ağırlık kapasitesi:Bir oyuncunun kilo kapasitesi (kg cinsinden), bir oyuncunun kaç kilo altına alamadığı kaç tane öğeyi (toplam ağırlığa göre) belirleyecek,gösterecekir. Eğer oyuncunun ağırlık kapasitesi% 70’in üzerindeyse, yakıt tüketimi ikiye katlanacaktır. % 80’in üzerindeyse, güçlendiricilerini kullanamazlar -% 90’ı aşarsa – yalnızca minimum hızda uçabiliyor olacaklar.Mmorgonline’nin ace online’sinde başarılarınızı  koruyun.


Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.