Aberoth Mmorpg

Aberoth

Aberoth nedir,Aberoth online nasıl bir oyundur,Aberoth Sistem gereksinimleri,Aberoth’ı benzersiz kılan nedir?

Aberoth nedir,Aberoth online kendi yapımıyla grafikleryle yeni nesile göre geri gibi görünsede büyüleyici, retro grafikler ve özgürlüğün tonlarıyla oynamak için bir fantezi çok oyunculu online  mmorpg rol oyunudur.

Macerasında,oyunun gidişatında,aksiyonunda  mal veya beceri olmayan bir orkide gibi  hapishanede başlıyorsun.Artık burada nasıl başarırsın bilemiyoruz,bir yolunu bulduktan sonra buradan kaçtıktan sonra, keşif gezisi başlar ortalıkta.

Hayatta kalmak için, dünyada yaşayan düşman ordularıyla mücadele etmek için eşyalar edinmeniz,bunları bir türlü bulmanız gerekecek , beceriler edinmeniz ve diğer oyuncularla güçler kurmanız gerekir.

Aberoth’ı benzersiz kılan nedir?

Bir zindan teşhisi yoktur aberoth’da. Düşmanlar alıp buldukları teçhizat, iksir, kertenkele ve sihirli öğeleri alır. Bırakılan öğeler hiçbir zaman asla kaybolmaz. Öğelerle kalıcı yapılar,binalar inşa edebilirsiniz. Sınırsız ticaret hakkınız vardır.

Zarar gören veya bırakmayan eşya yoktur hiçbir zaman.Aberoth’da Tam bir PvP şöleni olup kıyas kıyasa kıyan kıyana mücadeleler olacaktır. Oyuncu oyucuyu öldürmek hemen hemen her yerde yapılabilir (ancak oyunda birçok anti-griefing mekanizmasında bulunur,dikkat etmek gerekir). Canavarları terk edin ve onları evcil hayvanlar yapın evlere alıştırın.

Kendinizi estetiğe almış gibi büyüleyin,polimorflayın ve canavar olarak oynayın. 200’ün üzerinde benzersiz eşyayı keşfedeceksiniz bu oyunda .Öğe grafikleri farklı öğeler için asla yeniden kullanılmaz bu oyunda.

Yenmek için 30’dan fazla farklı ,türlü türlü canavar var. Tamamlamak için 60’dan fazla maceralar oluşmuştur. Keşfetmek için 16 geniş alan bulunuyor. 9 Oyuncu olmayan karakterler ile etkileşim kurun oynayın. Master için 8 eşsiz beceri.bulunmaktadır. Kayıt olmaksızın ücretsiz oynayın bir oyundur. Düşük uç sistemlerde iyi çalışır her daim.

Neredeyse her hafta etkinlikler yeni yeni içerikler oluşuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.