A3 Online

A3 ONLİNE

A3online tanımlayacak oldugumuz da en kısa açıklamasıyla fantastik oyunlarından 2005 yapımı mmorpg tarzı oyun formatıdır.

Ölümsüzler ve insanlar arasındaki kıyasıya süregelen amansız ve  sonsuz güç mücadelesine dayanan A3 online mmorpg, birkaç bölüm boyunca açılan sevgi nefret öyküsü, nefret ve intikam hikayesine sahiptir.

A3 online nedir,Siz devam ederken ve karşınızda bulunan sonsuzluk ,  bu heyecan verici yolculuğa atladığınızda, arkadaşlarınızı çevrimiçi hale getirirken ve gerçek hayatta 3 boyutlu mükemmel  ortamlarda birlikte en iyi anlarınızı oynamak, avlamak ve paylaşmak için her gün yeni bir anlam taşıyacaktır. A3, şimdiye kadar göreceğiniz en fazla şaşırtıcı ve unutulmaz güzel animasyon ve grafiklerle daha önce hiç yaşamadığınız bir şeydir! Dahası, A3 dünyası sizin kontrolünüzde, fethediniz ve kontrolünüzde olacak! a3 online morpg oyununda k arar veriyorsun, yapıyorsun ve yaşıyorsun .

A3 online mmorpg oyunu şimdiye dek sahip olduğunuz , gerçek anlamda kendin yapabileceğin tek gerçek alan oyunu .

Sınıflar: Büyücü Doğanın 3 temel büyü unsuru olan ateş, buz ve yıldırım bu üç tanesi ile uzun menzilli ve alana zarar veren saf bir gizemli kullanıcı. kutsal Şovalye Yakın veya uzak  çeyrek savunma melee dövüşü ve sihir becerileri arasındaki denge konumunda , bir kalkanla eşleştirilmiş tek elle kullanılan silahları kullanıyor her zaman .

Uzaktan  atış uzmanlığı uzaktan atışta eski çağlardan bellidir serüveni devam eden bir silahtır okçu, Bir yay ve okla donatılmış olan Ateş, buz ya da şimşek sihirli zararı ile uzaktan düşmanlarına saldırabilir.

Savaşçı Yakın dövüşmenin ustasıdır her daim . İki elle kullanılan kılıç, mızraklar veya eksenlerde mükemmel derecede ustalığı vardır. Saldırganlığı, kalkanların zayıflar için olduğu inancıyla eşleştirilir. Ondan asla korunma için kalkan kullanmaz

SİSTEM GEREKSİNİMLERİ/TEDARİKCİ

 Oyun Detayları Sistem Gereksinimleri / A3 ONLİNE
İşletim Sistemi
Windows XP / Vista İşlemci 
İşlemci
  Intel Pentium III 1GHz’den daha iyi
 Ram  512 MB
 Gpu  NVIDIA GeForce 2, AMD Radeon 8500 veya daha iyi
 HDD  1,5 gb
 İş modeli  Ücretsiz Çalıştırma
 Tür ‘ler  3D, MMO, RPG, Fantazi
 Platformlar PC
 Geliştirici  A3 HİNDİSTAN BAĞIMSIZ

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.