9 dragons Online

9 dragons Online

9DRAGONS

9dragons nedir,9 dragons oyunu inceleyelim.

9dragons
9dragons

9Dragons online oyunu , bir kung fu oyunu olup   3 boyutlu formatta  eski Çin’de geçen oryantal mmorg fantezi oyunudur. Oyunda  toplam  altı klandan birine katılarak istediginiz herhangi bir Kung Fu dövüş sanatlarını ustlaştırın. Bu oyun dövüş sanatları üzerine yoğunlaşmış güzel bir karate formatında karşımıza çıkmıştır. Oyuncular güçlü savaşçılar haline gelebilmek için  savaşarak yeteneklerini geliştirmeliler ve herhangi bir görselle bunun için de chi puanlarını dikkatli harcamaktadırlar. Bu oyun, 2007 yılında çıkmaktadır ve ücretsiz bir oyundur.

Oyun hakkında

 

 

Mekânlar, yeni şehir, görev ve özel aktiviteler eklenerek sürekli değişmekte ve güncellenmektedir 9 dragons online. 9dragons  oyunu oynamak için hemen  indirin, daha sonra kendinize güzel bir karakter oluşturduktan sonra kendinizi bir anda Ming Hanedanlığı içerisindeki eski Çin’in tozlu yollarında bulacaksınız.

Fakat bu tehlikeli dünyada 9 dragons oyununda hayatta kalabilmek için Kung Fu öğrenmekten başka çareniz yoktur. Bunun içinde bir an önce gerçek bir eğitmen bularak ondan Kung Fu öğrenmeye,bunu geliştirmeye çalışacaksınız, çünkü daha önce de bahsettiğimiz gibi bu oyunda hayatta kalabilmenin bir tek yolu vardır oda Kung Fu öğrenmek. Oyuncular klana katılmak için hemen değilde biraz  Kung Fu öğrendikten sonra bir klana katılmaktadırlar. Bunun içinde bir usta aramanız  lazım ve gerçek bir eğitime başlamanız gerekmektedir.

Oyunda (9dragons) tam olarak 9  tane ana klan bulunmaktadır ve her biri klanlardan (klan =birlik) oluşmaktadır. Başlangıçta yeni oyuncuların katılabileceği klanların isimlerini sayalım;

Klan

The League of BeggarsShaolin
Wu-Tang ClanHeavenly Demon
The Brotherhood of ThievesSacred Flower

 

  • 9Dragons karşılaştığınız insanlarla ortamı tanıyacaksınız. Seyahatleriniz sırasında yeme, içme gibi bazı gereksinimlere ihtiyaç duyacaksınız.

şeklinde sıralanmaktadır. Ustalıkta belirli bir seviyenin üzerine çıkanlar bunu başaranlar daha gelişmiş olan bu yolda 3 klandan birine girebilmektedir. Bu klan birlikleri  ise The Union of Noble Families, The Disciples of Iron Fist ve Black Dragon Clan’ı olmak üzere 3 grubta sıraya dizilmektedir.Eğer 9dragons  oyunundaki canavarlar veya düşmanlarınız yetersiz geliyor azalıyorsa gözünüzde, klan savaşlarında diğer oyuncularla kıyasıya savaşabilirsiniz. Ayrıca PVP moduyla da diğer oyuncular ile birlikte düello tarzı  yapabilirsiniz.

9Dragons geleneksel fantezi MMORPG gibi görünebilir size ama o göründügü gibi değil değişik  özellikleri vardır.  4 temel sınıf türleri olmakla birlikte, klanın  her Them için farklı bir adı vardır. Aşağıda her klan onları çağırır ve her silah, her sınıf tarafından tercih  edilir ,her sınıf tipi kısa bir açıklama gerekirse , savaşçı yakın çeyrek mücadele Masters, Warriors Onların rakibe doğrudan ağır damage  yerleştirecektir.

9DRAGONS

TÜRMMORPG
ÜCRETÜcretsiz Mmorpg oyunu
ÖZELLİKPvP ve  PvERESMİ SİTE
DİLİngilizce
ÇIKIŞ TARİHİ05.Temmuz.2007

Onların ana istatistikler Anayasa, Beceri ve Güçleri oldukça çok  vardır. Stratejist (Şifa): Şifacılar Onların klan destek sınıfıdır. Onlar şifa ve Bunların müttefikleri yardım etmek ile polisaj büyü HEM sahiptirler. Onların ana istatistikler Essence ve hikmeti vardır. Chi Kung Artist (Nuker): Chi Kung Sanatçılar büyü ustaları vardır.

9draons
9draons

Bulunduğunuz bölgedeki yaratıklar ve düşmanlar savaşabilmeniz için size uygun değilse hala yeteneklerinizi test edebilmeniz için clan savaşlarında seviyenize uygun diğer karakterler ile savaşabilirsiniz. Ayrıca Düello aktivitelerinde diğer oyuncular ile karşılıklı dövüş (PvP) yapabilirsiniz.

Oyundaki bu yolculuğunuz sırasında dostlar, düşmanlar, öğretmenler ile karşılacaksınız. Yapımcı firma tarafından oyundaki mekanlar, görev ve özel aktiviteler eklenerek devamlı olarak değişmekte ve güncellenmektedir.

Kutsal Çiçek, kadınları erkeklerden daha fazla  saygı gören az sayıdaki klanlardan(birliklerden) biridir. Shaolin tarafından reddedildikten sonra her zaman Kaos Rahibi tarafından kuruldu güçlendirildi, kendi düzenine başladı. Onların öğrencilerini kaba kuvvet üzerinden hız ve el becerisinde eğitmek gerekiyordu, Kutsal Çiçek taraftarları hep, gerekirse kan dökmekten korkmazlar.

Heavenly Demon, her şeyden önce fiziksel ve temel güçlerin gücünü ve ustalığını kabul eden bir taraftır. Üyeleri acımasızca ve sonsuza kadar trenle çalışıyorlar hiç durmazksızın amansızca uğraş veriyorlar, asla ulaşamayacakları mükemmellik için çabalıyorlar zaman harcanıyordu. Kan, Hayalet, Ateş ,Ruh ve Fırtına’nın incelenmesiyle doğan, doğrudan ya da başkalarını destekleyerek olsun olmasın, şeytani sanata savaş alanında terör saldıracağını söylediler öylemi oldu.

Hırsızlar Kardeşliği,

bir grup haydut, hayasız, hırsız, soyguncu ve başkalarını avlayan herkestir denildi. Onların beceriksiz yöntemlerine rağmen, kendileri kötü olmadılar gözlerde. Amaç, yasadışı olarak etiketlenmiş olmakla birlikte bu beraberlik, güçlerini konsolide ediyor, yasadışı, yolsuzluk yapan yetkilileri bu  görevleri ,mevcut olan araçları kullanarak, hırsızlık, gizli ve cezai faaliyetleri deviriyor.

Aksiyon Mmorpg Savaş