8bit Mmo

8BİT MMO

8bit mmorpg oyunu nedir? 8Bit MMO ? 2012 yıllarında  piyasaya sunulan bu yıllarda betayı tamamlayan  ve sadece 2001 yılından bu yana Sim9 (Robby Zinchak, Microsoft’un eski yapımcısı olan bu kişi ) tarafından geliştirilen kurgulanan, 2B tabanlı 2 boyutlu java tabanlı açık alan dünyası sanal oyunudur.

Mmorpg oyun 8 biit online .Kendi tasarımlarınızı,olabildiğince kendi başınıza yapabilirsiniz veya yeni tasarımlar yaparak tek başına veya birlikte çalışarak yeni bir şehir kurabilirsiniz güçlendirebilirsiniz. PvP’ye katılabilir, bir ordu işe alabilir veya araziyi tehdit eden düşmanları yok edebilir düşmanları yıkabilirsiniz.

8bit MMO Yapımı Hakkında

  • Tür: Aksiyon, Macera, Tamamen ücretsiz, Bağımsız oyun Yapımcı,RYO tarzı
  • Geliştirici hakkında: Archive Entertainment
  • Yayımcı hakkında: Archive Entertainment
  • Oyun Çıkış Tarihi: 27 Ocak 2015

 Bu nedenle fikirlerinize ve düşüncelerine katkıda bulunmaktan çekinmeyin! Sim9’la birlikte çalışan ve oyununu internette oynayabileceğin en iyi MMO’lardan biri haline getirmek için elimizden gelen en iyi şeyleri yapmak için çalışan büyüyen ve sürekli ayaktaduran bir topluluğuz! , yalnızca yararlı bir referans kılavuzu olarak değil, aynı zamanda kasaba,köy gibi, fan kitabı ve topluluk içindeki oyuncularla ilgili oyun içi bilgilerin önbelleği olarak oluşturuldu.

Tam olarak 8bit oyunun popüler olmasını bekliyoruz  umuyoruz ve mod çok kısa sürede  bu kadar çok soruya cevap verebilir. Bu wiki’nin amacı, oyunculara ihtiyaç duydukları ihtiyacını giderecegini umdugunu  kaynakları sunmaktır; bunlara istedikleri zaman erişilebilir durumdadır her zamanbu böyle kalacaktır.8bit mmo oyunu nasıl oynanır dendiginde bu okadarda zor değildir.

Bu 8 bit mmo’nun herkese açık olduğunu herkes tarafından oynanabileceğini ve herkesin atlayıp düzenleyebileceğini  unutmayın.

8BitMMO oyunu  retro stil tarzında  2D çok oyunculu bir oyundur. Dev bir inşaat depo alanıdır, kalıcı bir akış dünyasında bir ev inşa edebilir,yapılabilir ya da bir kale yapabilirsiniz, kendi şehrinizi bulup yönetin, Kötü Avukat Kedileri ile savaşın ve Oyuncu vs Oyuncu savaşında bulunun.

Belediye Başkanı olun – Kendi şehrinizi başlatın ve arkadaşlarınızı davet edin. Kasabınızı denetlemek için bir dizi yönetim aracı bulacaksınız.

Etkileşimli Geliştirme –

Bütün oyun sadece bir tam zamanlı geliştiriciye sahiptir ve geliştirme halen devam etmektedir. Gönderebilir ve fikirlere oy verebilirsiniz – en çok oylanan fikirlerin çoğu oyuna uygulanmıştır. Yeni içerik ve özellikler içeren ücretsiz güncellemeler sık ​​sık yayınlanmaktadır.

Anti-Griefing Sistemleri –

Birçok sistem, oyuncuları can vermeye karşı korur. Free to Play  ücretsiz oyunda eğlenmek için satın alma gerekmez. Geliştiriciyi destekleyin oyun 3d oyunlar gibi değil ama oldukça güzel yanları vardır . Oyunda süslü bir şapka satın alın ya da  bunu hiç yapmayın. Pro  ürünler hiçbir rekabet avantajı sağlamazlar,kazandırmazlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.