4 story

4 STORY

4 story Video Oyunu Nedir ? 

4 story nedir? 4story  ne zaman çıkmıştır?4 story  mmorpg tarzı oyun olup oyunun piyasaya çıktığı yıl 2007 yılları.Gayet oyun yıllarının zirve olacağı  zamanlarda çıkan bu oyun piyasa tarafından ,oyuncular tarafından  ön koltukta yerini almış oynanmaya başnamıştır.Oyunda fantazi,macera ve stratejinin bir araya geldiği bir oyun fortmatıdır.Türkçe anlamı dört öyküyü bir araya getiren çok oyunculu bir rol yapma oyunu olduğunu söyleyelim.

4Story oyuncuları her zaman  Iveria’nın üç (Three ) krallığına yerleştirir: DeFugel, Craxion ve Broa. Yaratılışın tanrıçası sayılıp bu nitelikte olan Rea’nın kutsadığı bu yüksek  krallıklar, birbirlerine “hakikatlerini” zorlamak için her zaman  birbirlerine savaş başlatmayı başarabilmiş bunu izah emişlerdir iyi veya kötü bir şekilde.Bu kargaşaya bu kaosa doğarsınız, yüz binlerce yıllık kaos ve savaşta gömülü gerçek gerçekleri bulmak vearamak için mukadder bir kahraman ortada.

4story imparatorlukları
4story imparatorlukları

Bölge Savaşları :

Bölge savaşları belirli zamanlarda her gün ve çoğu zaman  iki rakip krallık arasında bir ‘toprak savaşı’ patlak verecek orataya çıkacaktır. Bu savaşlarda krallığınız için savaşın ve bu öykünün; bölgeyi kontrol edebiliyorsanız, krallığınızın oyuncuları hazineleri bulmak için daha fazla macera lokasyonuna ve daha fazla fırsat bulacaktır.

Muazzam Görevler: – 4Story,muazzam görevler neler dediğimizde ise  sayısız alt ve gizli görevlerle birlikte büyük bir ana görev hattı ile bu durum birlikte gelir.

Gizli Sırlar : Her arayışta, gizli, gizli bir macera bulmak, macera içinde macera bulmak ve aramak, onları bulmak için kahramanları beklemek için ipuçları veriliyor.

Efsanevi Silahlar : 4Story’deki silahların çoğu ve bir bütünü ‘F’ ile ‘SSS’ olarak derecelendirilir ve görülür. Bu silahlar, karakterinizle aynı seviyede olabilir ve maksimum 24 seviyesine yükseltilebilir. Sadece bu değil bunun yarı sıra, ancak bu silahların efsanevi seçenekleri diğer silahlara da aktarılabilir.

R.S.T.S: (Gerçek Zamanlı Stratejik Komuta Sistemi) – 4Story, oyuncuların 48 kadarını komuta etmesine olanak tanıyor, şeçim olarak ve benzersiz R.S.T.S. Sistemi denilerek görülebiliyor. Basitçe minimap kullanarak, bir kumandan gerçek zamanlı bir savaşı izleyebilir ve sadece fare tıklamaları ile akışkan  ve hızlı bir şekilde olarak sipariş verebilir.

4story

4story mmorgonline.com

Dağlar : Dağlar neredeyse her zaman daha uygun bir seyahat aracıdır ve 4Story, yavaş, kolay yürüyen bağlantılardan rüzgar kadar hızlı olanlara kadar bol miktarda sahiptir.

4Story,  mmorpg oyunu ele aldıgımızda tekrar olarak kale ve toprak uğruna katıldığın  bu ugurda vereceğin kıyan kıyana savaşta heyecanlı muharebelerde ne kadar berecikli,ne kadar atılgan ve çevik  olduğunu gösterebileceğin bir fantazi MMORPG çok oyuncu ile oynanan güzel bir oyundur. Kimin tarafında olmak istediğine karar verip en güzel en karar veren bu şeçimi yapman nefes kesen muharebelerde başka oyuncularla stratejik açıdan çok  önemli kaleler fethedebileceksin.Herşey senin elinde.

4story Kim tarafından kuruldu.

4 story kim tarafından kuruldu, Zemi Interactive Entertainment tarafından kurulmuştur,geliştirilmiştir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.